SIA „Preiļu saimnieks” ievieš jaunu namu apsaimniekošanas programmu

15.12.2008.

SIA „Preiļu saimnieks” ir pārgājis uz jaunu namu apsaimniekošanas sistēmu „WinNAMS” (izstrādātājs SIA „VAR Datu sistēmas ”). Šobrīd turpinās šīs sistēmas ieviešana, pilnvērtīgi sistēma sāks darboties no 2009. gada aprīļa, bet pilnībā sistēmas ieviešana noslēgsies 2009. gada beigās.


Iepriekš izmantotā apsaimniekošanas programma jau bija novecojusi un ar to nebija iespējams paveikt visu nepieciešamo, arī rēķinu sagatavošana bija ļoti laikietilpīgs process un nebija iespējams nodrošināt mūsdienām atbilstošu risinājumu pielietojumu. Jaunā sistēma nodrošinās daudz detalizētāku un plašāku informācijas glabāšanu, mūsdienu prasībām atbilstošu rēķinu sagatavošanu, kā arī sniegs iespēju šo sistēmu papildināt ar interneta vides savienojamība (elektroniska skaitītāju mērījumu iesniegšana, rēķinu izsūtīšana utt.).


Jaunajos rēķinos, kurus sagatavo kopš novembra, ir uzrādītas pakalpojumu pozīcijas, pakalpojumu cenas, izmantotais daudzums, summa samaksai par katru pozīciju, kā arī kopējā summa apmaksai un maksājuma orderis ar svītru kodu. Rēķinos iestrādātais svītru kods paātrina apmaksas procesu namu pārvaldē.


Nākošajā gadā tiek plānots rēķinu papildināt ar ierakstu par attiecīgā klienta mājas kopējo uzkrāto apsaimniekošanas summu.


Drīzumā SIA „Preiļu saimnieks” plāno daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās izvietot speciālas kastītes, kurās būs iespējams mājas iedzīvotājiem ievietot skaitītāju mērījumu rezultātus, kurus SIA „Preiļu saimnieks” darbinieki nogādās atbildīgajiem speciālistiem, kuri skaitītāju rādījumus ievadīs jaunajā sistēma un tiks sagatavoti rēķini. Klientiem nebūs nepieciešams doties uz namu pārvaldi, lai iesniegtu šo informāciju.


Nākošā gada otrajā pusē tiek plānots, ka SIA „Preiļu saimnieks” klientiem būs pieejama arī norēķinu interneta vide. Iepriekš noslēdzot līgumu ar SIA „Preiļu saimnieks” klients saņems piekļuvi interneta lapai, kurā būs iespējams nodot visus skaitītāju rādījumus, saņemt elektronisko rēķinu, un par to arī norēķināties. Daudziem klientiem nebūs vairs nepieciešams doties uz namu pārvaldi, jo visu varēs izdarīt pat neizejot no mājām. Cilvēkiem ietaupīsies laiks.


Atgādinām: šobrīd norēķinus par SIA „Preiļu saimnieks” sniegtajiem pakalpojumiem klienti var veikt namu pārvaldē gan skaidrā naudā, gan ar norēķinu kartēm; iepriekš noskaidrojot apmaksas summu ir iespējams norēķinus veikt arī interneta bankā; jaunākais apmaksas veids- automātiskais maksājums, jānoslēdz līgums ar savu banku par automātisko apmaksu, kurai par pamatu tiks ņemta vidējā rēķinu summa.

Pēdējās izmaiņas: 15.12.2008.