Sadalīti uzvarētāju kausi Preiļu novada atklātajā čempionātā galda tenisā

06.12.2008.

Ar trešās kārtas sacensībām, kas notika 6. decembrī Preiļos, ir noslēdzies 2008. gada Preiļu novada atklātais čempionāts galda tenisā, kurš šogad pulcēja dalībnieku rekordskaitu.

Turnīrā trijās kārtās pavisam piedalījās 58 tenisisti no Rīgas, Jūrmalas, Aizkraukles, Madonas, Jēkabpils, Līvāniem, Daugavpils, Rēzeknes un Preiļiem.

Kopvērtējumā 1. vieta izcīnīja Jānis Bikuļčs no Daugavpils, otrajā vietā atstājot mājinieku Oļegu Burjakovu, trešais palika daugavpilietis Jurijs Šmagra. Jāatzīmē Preiļu rajona bērnu un jauniešu sporta skolas galda tenisa trenera Anatolija Isajeva audzēkņa trīspadsmitgadīgā Emīla Lutinska veiksmīgais starts. Zēns spēcīgajā konkurencē izcīnīja augsto ceturto vietu un tikai pieredzes trūkums viņam liedza cīnīties par uzvaru.

Čempionāta vērtējumā kausi nonāca jēkabpilieša Andra Krūmiņa, preilieša Voldemāra Limaņa, daugavpilieša Pētera Mukāna un Aizkraukles sportista Riharda Jēča īpašumā.

Pēdējās izmaiņas: 06.12.2008.