Foto akcija „Ziemassvētki Latvijā un pasaulē”

15.12.2008.

Ceļojumu un atpūtas portāls www.traveltalisman.lv izziņo jaunu foto akciju „Ziemassvētki Latvijā un pasaulē”. Tās ietvaros ikviens interesents tiek aicināts publicēt portālā fotogrāfijas, kurās redzamas un jūtamas Ziemassvētkiem raksturīgas noskaņas jebkurā vietā Latvijā vai pasaulē – piemēram, skaisti un oriģināli pilsētvides rotājumi, ēku un objektu noformējumi, piesnigušie parki, lauki un ielas, fiksēti mirkļi no cilvēku ikdienas, svētku pasākumiem vai pašu piedzīvotajiem ziemas priekiem. Galvenais noteikums, lai piedalītos akcijā, ir fotogrāfijai pievienotais nosaukums vai komentārs, kas precīzi apraksta bildē redzamo notikumu vai objektu un tā atrašanās vietu.


Foto akcija vienlaikus ir arī konkurss, kura uzvarētāju noteiks paši portāla lietotāji, balsojot par bildēm. Tās fotogrāfijas autors, par kuru būs nobalsojuši visvairāk portāla lietotāju, saņems balvu.


Akcijas ideja ir vērsta uz to, lai vēl vairāk iedvesmotu cilvēkus svētkiem, mudinātu viņus saskatīt un novērtēt mākslinieku un citu iedzīvotāju radīto pilsētas svētku noformējumu vai organizētos pasākumus, kā arī dotu iespēju viņiem dalīties savās svētku sajūtās.


Bildes foto akcijas ietvaros aicinām publicēt līdz 2009.gada 5.janvārim (ieskaitot). Fotogrāfiju skaits nav noteikts vai ierobežots. Lai ievietotu portālā bildes un varētu balsot, ir nepieciešams tikai reģistrēties. Akcijas uzvarētājs tiks paziņots 2009.gada 7.janvārī. Papildu informācija par akciju atrodama portāla sadaļā „Ziemassvētkiem”. Skatīt šeit!


Par www.traveltalisman.lv
Traveltalisman.lv ir ceļojumu un atpūtas portāla icelo.lv veiksmīgs turpinājums jeb jaunā versija ar ievērojamām pārvērtībām gan dizainā, gan struktūrā. iCelo.lv (turpmāk traveltalisman.lv) darbojas jau kopš 2002.gada un ir viens no lielākajiem šāda veida ceļojumu portāliem Latvijā. Traveltalisman.lv piedāvā vienu no lielākajām datu bāzēm ar naktsmītnēm un aktīvās atpūtas vietām Latvijā, tūrisma firmu ceļojumus un pēdējā brīža piedāvājumus, ceļojumu stāstus un fotogalerijas, viesnīcu un aviobiļešu online rezervāciju un ceļojumu apdrošināšanas polišu iegādi.


Informāciju sagatavoja:
Baiba Vītiņa
Mārketinga vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.