APSVEIKTI JAU 36 LATVIJAS DZIMŠANAS DIENAS MAZUĻI

20.11.2008.

Svētku dāvanas un dzimšanas dienas sveicienus šodien saņēmuši jau 36 mazuļi, kas pasaulē nāca 18. novembrī. Latvijas jubilejas koordinatoru komanda līdz šim viesojusies jau 9 Latvijas pilsētās – Rīgā, Bauskā, Jelgavā, Daugavpilī, Preiļos, Talsos, Kuldīgā, Limbažos un Valmierā.


Kā pirmie apsveikumus šorīt saņēma 20 mazuļi Rīgā. Skaistā dāvanu kastē, kas rotāta ar svinību logotipiem un pārsieta ar dāvanu lenti, laimīgie vecāki saņēma ar svētku simboliku rotātu baltu pledu un krūzi. Šādas dāvanas līdz ar Latvijas jubilejas koordinatoru sveicieniem un laba vēlējumiem šodien saņēmuši jau 36 mazuļi. Sveicēju komanda turpina ceļu pa Latviju un līdz dienas beigām plāno apciemot vēl 11 mazuļus Liepājā, Dobelē, Madonā, Cēsīs, Ludzā un Rēzeknē.


Jaundzimušo vecāki ir patīkami pārsteigti par sagādātajām dāvanām un priecājas, ka turpmāk 18. novembris būs dubulti svētki. Mazuļa piedzimšana šajā īpašajā dienā ir dāvana ne tikai laimīgajiem vecākiem, bet arī Latvijai.


Kopumā 18. novembrī dzimuši 47 mazuļi 15 Latvijas pilsētās. Rīgā pasaulē nākuši 20 mazuļi, Valmierā 6, Liepājā 4, Dobelē un Kuldīgā katrā pa 3, Bauskā 2, bet Daugavpilī, Rēzeknē, Jelgavā, Cēsīs, Limbažos, Ludzā, Madonā, Preiļos un Talsos pa vienam jaundzimušajam.


Informāciju sagatavoja:
LR AM Organizācijas nodaļa

Pēdējās izmaiņas: 20.11.2008.