Nāc un darbojies uz Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu

29.11.2008.

Sarūpēt dāvanas svētkiem nav nemaz tik vienkārši. Pašu rokām darināta lieta vienmēr ir tīkamāka gan tā veidotājam, gan dāvanas saņēmējam.   Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola iedibina jaunu tradīciju – radošo darbnīcu rīkošana pirms dažādiem svētkiem. Tāpēc jau sestdien, 29.novembrī, no plkst.9.00 līdz 14.00 Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā būs radošās darbnīcas ,,Nāc pie mums!’’, kurās aicināti darboties vispārizglītojošo skolu 7.-9.klašu skolēni un mākslas skolu audzēkņi no visas Latgales, līdzi ņemot arī savus skolotājus un vecākus. Šoreiz uzmanības centrā – Ziemassvētku tēma.


Darbošanās būs dažādos virzienos pēc patikas.  Pedagogu vadībā zēni no koka varēs  izgatavot saimniecībā tik noderīgus virtuves dēlīšus. Savukārt meitenēm būs iespēja apdrukāt audumu, no avīzēm veidot cepures, tās pušķojot ar ziediem no auduma. Tādas cepures lieti  noderēs masku ballēs. Lai Ziemassvētku eglīti nerotāju tikai veikalā pirktās mantiņas, radošajās darbnīcās varēs iemācīties veidot dekoratīvos bumbuļus, kā arī apgūt Ziemassvētku atklātnīšu izgatavošanas prasmes.  Interesentiem būs iespēja piedalīties spēlēs ar mālu, rezultātā taps keramikas suvenīri. Savukārt tiem, kam patīk juvelierizstrādājumi, no metāla mācīsies darināt  gredzenus un citas rotaslietas.  Bet tas nebūs viss – radošo darbnīcu apmeklētājus gaidīs arī citi pārsteigumi. Radošajās darbnīcās ,,Nāc pie mums!’’ katrs atradīs sev tīkamu nodarbi. Rezultātā taps kāds pašu rokām darināts priekšmets, gūtas jaunas zinības un prasmes, kā arī sākta iepazīt mākslas un dizaina pasaule.
 
Visus nepieciešamos materiālus radošajās darbnīcās nodrošinās Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola. Līdzi jāņem tikai labs garastāvoklis un vēlme darboties! Gaidām visus interesentus sestdien, 29.novembrī, plkst.9.00 Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā, Baznīcas 34a, Rēzeknē. Vairāk informācijas pa tālruni: 26632932  (Larisa Tjarve) vai larisatjarve@inbox.lv


Informāciju sagatavoja: Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolas
projektu vadītāja Inga Čekša

Pēdējās izmaiņas: 29.11.2008.