Noskaidroti konkursa skolēniem „Deviņdesmit vārdi par Latviju” uzvarētāji

18.11.2008.

18. novembrī Preiļu novada kultūras centrā notika Latvijas Republikas proklamēšanas 90. gadadienai veltīts svinīgais sarīkojums, kurā tika apbalvoti arī 6 labākie literāro darbu konkursa skolēniem „Deviņdesmit vārdi par Latviju” autori. Labāko darbu autoriem Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičš pasniedza balvas (suvenīri un 3 dāvanu kartes). Veicināšanas balvas saņēma Anna Putāne (Preiļu Valsts ģimnāzijas 1.B kurss), Santa Fedotova (Preiļu 1. pamatskolas 5.c klase), Rūta Vigule (Preiļu 1. pamatskolas 7.a klase). 3 labākie saņēma suvenīrus un dāvanu kartes. 3. vietu konkursā ieguva Kristīne Plivda (Preiļu 1. pamatskolas 8.b klase), 2. vieta- Diāna Pēterāne (Aglonas internātvidusskolas 8. klase), bet 1. vietu ieguva Lauma Vibornā (Preiļu 1.pamatskolas 7.a klase).


Paldies visiem konkursa dalībniekiem par skaisto vārdu un izjūtu veltījumu Latvijai šajā svētku gadā! Paldies arī viņu skolotājām- konsultantēm par sniegto atbalsu un palīdzību jaunajiem literātiem!


Konkurss norisinājās no 1. oktobra līdz 31. oktobrim un tas bija veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 90. gadadienai. Kopumā konkursam bija iesniegti 30 darbi. Iesniegtos darbus izvērtējā konkursa žūrija, kurā bija pārstāvji no Preiļu novada domes, no Preiļu novada kultūras centra un no Preiļu galvenās bibliotēkas. Konkursu rīkoja Preiļu novada kultūras centrs un Preiļu novada dome. Konkursa dalībniekiem deviņdesmit vārdos bija jāpastāsta, ko viņiem nozīmē Latvija. Savas pārdomas varēja pasniegt dzejoļa, sacerējuma vai kādā citā rakstu darba formā.

Pēdējās izmaiņas: 18.11.2008.