Ministru kabineta un Ministru prezidenta apbalvojumus saņems trīs Sabiedrības veselības aģentūras darbinieces

12.11.2008.

12.novembrī Veselības ministrs Ivars Eglītis vairāk kā 60 veselības nozares speciālistiem un tajā skaitā arī trīs Sabiedrības veselības aģentūras (SVA) darbiniecēm pasniegs Ministru kabineta un Ministru prezidenta apbalvojumus par nopelniem veselības aprūpes nozarē.


Ministru kabineta Atzinības rakstu par ilggadēju darbu sabiedrības veselības labā, kā arī par jaunu speciālistu apmācību pasniegs SVA Rīgas filiāles vadītājai Vilmai Martinovai.


Ministru prezidenta Pateicības rakstus par ilggadēju un pašaizliedzīgu darbu sabiedrības veselības nozarē pasniegs SVA Liepājas filiāles vadītājai Ingrīdai Kužniecei un par īpašiem panākumiem infekcijas slimību uzraudzības, apkarošanas un profilakses jomā SVA Infekcijas slimību epidemioloģiskās daļas uzraudzības daļas vadītāja vietniecei Irinai Lucenko.


Šī gada maijā Veselības ministrijas Atzinības rakstus saņēma arī SVA Infekcijas slimību epidemioloģiskās daļas uzraudzības daļas vadītājs Jurijs Perevoščikovs un SVA Rēzeknes filiāles vadītāja Staņislava Viļuma.


SVA priecājas līdz ar apbalvotajiem darbiniekiem, jo ikviens darbinieks, kura darbs tiek augstu novērtēts vairo savas darba vietas pozitīvo un profesionālo reputāciju.      


Informāciju sagatavoja
SVA Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja
Laura Bundule

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.