Sabiedrības veselības aģentūra Jelgavā, Zemgales Veselības centrā atklāj Sirds veselības kabinetu

11.11.2008.

10.novembrī Jelgavā, Zemgales Veselības centrā,  Zemgales prospektā 15 Sabiedrības veselības aģentūra (SVA) atklāja Sirds veselības kabinetu. Jau šodien tajā tiek pieņemti pirmie pacienti, kuriem visi pakalpojumi šajā kabinetā ir bez maksas.


Jelgavas Sirds veselības kabinets darbosies katru darba dienu un arī vienu sestdienu mēnesi. Pirms doties uz Sirds veselības kabinetu, ieteicams pa tālruni 63084629 sazināties ar kabineta māsu Spodru Kovaļevsku, lai vienotos par konkrētu apmeklējuma laiku. Tas palīdzēs izvairīties no liekas gaidīšanas rindā.


Kabineta atrašanās vieta ir ģeogrāfiski izdevīga ne tikai Jelgavas iedzīvotājiem, bet arī pilsētas viesiem – mājīgais kabinets ierīkots bijušās Jelgavas rajona slimnīcas telpās, kas atrodas tuvu dzelzceļa stacijai.


Tāpat kā citos 20 Sirds veselības kabinetos visā Latvijā, arī Jelgavā bez maksas un ārsta nosūtījuma iedzīvotāji varēs pārbaudīt sirds veselību – izmērīt asinsspiedienu, veikt auguma un svara mērījumus, noteikt ķermeņa masas indeksu, holesterīna, cukura līmeni asinīs, nodot asinsanalīzes, kā arī saņemt konsultācijas par sirds un asinsvadu slimību riskiem un uzzināt, kā rūpēties par savu veselību. Sirds kabinetu apmeklētāji pēc konsultācijas saņems sirds novērtējuma karti.


Informāciju sagatavoja:
SVA Sabiedrisko attiecību speciāliste
Baiba Auzāne

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.