PASTNIEKI IZNĒSĀ IELŪGUMUS UZ SVĒTKIEM

06.11.2008.

Pa Latvijas reģioniem pastnieki ir sākuši iznēsāt Ielūgumus uz svētkiem. Tas ir 16 lapaspušu biezs kalendārs, kur atrodama informācija par galvenajiem Latvijas jubilejas svētku pasākumiem laikā no 8. – 18. novembrim.


Kalendārā ir atsevišķi izdalītas svētku programmas Rīgā un citur Latvijā. Katram pasākumam klāt ir pievienots īss komentārs par to, kas tajā varētu būt interesants, un kur un cikos tas notiek. Tāpat kalendārā publicētas portālā www.lv90.lv lasāmās cilvēku domas un vēlējumi Latvijai, kas vienlaicīgi ataino lielākos un spilgtākos Latvijas dzimšanas dienas notikumus.


Ielūgumus uz svētkiem saņems 200 000 cilvēki vairākos Latvijas reģionos, kur gaidāmas Valsts prezidenta vizītes un svētku parādes. Kalendārs ceļos pa Liepājas, Jelgavas, Cēsu, Daugavpils pilsētām un rajoniem, kā arī pa Rēzeknes pilsētu un Rīgas rajonu.


Plašāks svētku kalendārs par visa novembra mēneša pasākumiem ir lejupielādējams un izdrukājams Latvijas jubilejas dienasgrāmatā www.lv90.lv. Šo internetā pieejamo kalendāra versiju ikviens var nosūtīt savai ģimenei un draugiem, kā arī izveidot savu individuālo svētku kalendāru. Ņemot vērā to, ka informācija par svētku pasākumiem nemitīgi tiek papildināta un atjaunota, aicinām regulāri ieskatīties arī portāla www.lv90.lv elektroniskajā kalendārā.


Informāciju sagatavoja:
LR AM Organizācijas nodaļa

Pēdējās izmaiņas: 06.11.2008.