SVINĪGI IESAIŅOS PIRMĀS KLUBU NAKTS DĀVANU KASTES

10.11.2008.

10. novembrī Radio SWH dīdžejs Artis Volfs un MTV vīdžejs Žanete Skarule svinīgi iesaiņos pirmās Latvijas dzimšanas dienas Klubu nakts „Atver svētkus!” dāvanu kastes. Viņiem palīdzēs arī īpašā brīvprātīgo “svētku saiņošanas brigāde”, kas kopā iesaiņos vairāk nekā 300 dāvanu kastes.


Laikā no 11. – 14. novembrim iesaiņotās dāvanu kastes tiks nogādātas dažādās vietās Latvijā, lai ikviens oficiālais “Atver svētkus!” rīkotājs varētu sarīkot savu Latvijas jubilejas Klubu nakts ballīti savā izvēlētajā vietā. Dāvanu kastēs tiks ievietots viss nepieciešamais – mūzika, projekcijas, svētku instrukcija un citi pārsteigumi, lai ballīte varētu izdoties. Vienlaicīgi diviem laimīgajiem rīkotājiem būs iespēja arī saņemt īpašos Arta Volfa un Žanetes Skarules vēlējumus, kas tiks ielikti pirmajās kastēs.


Jau šobrīd zināms, ka Klubu nakts dāvanu kastes ceļos uz Aknīsti, Preiļiem, Ludzu, Sventes, Zemītes un Skaistkalnes pagastiem, Cēsīm, Jelgavu, Valmieru, Liepāju, Alūksni, kā arī nonāks vairākās vietās Rīgā. Milzīga bijusi arī jauno dīdžeju atsaucība, jo vairāk kā 100 dīdžeji iesaistījušies latviešu dziesmu remiksēšanā, kas tiks atskaņotas Klubu nakts laikā. Dāvanu kastu saiņošanas pasākumā būs iespēja noklausīties dažas no pārveidotajām dziesmām, kā arī tiks paziņots, kurās Latvijas vietās notiks Klubu nakts „Atver svētkus!” pasākumi.


Klubu nakts „Atver svētkus!” norisināsies visā Latvijā naktī no 15. uz 16. novembri. Tās ietvaros skanēs tautā iemīļotā latviešu mūzika jau ierastā izpildījumā, kā arī pavisam jaunās, vēl nedzirdētās versijās. Visi interesenti, kas vēl nav paspējuši, joprojām tiek aicināti pieteikties par oficiālo Klubu nakts rīkotāju līdz 7. novembra plkst. 15.00, lai saņemtu dāvanu kastes. Plašāk ar Klubu nakts pieteikšanās noteikumiem un jaunākajām ziņām var iepazīties Latvijas jubilejas dienasgrāmatā www.lv90.lv.


Klubu nakts dāvanu kastes saiņošanā piedalās skaņu ierakstu studija Platforma Music, Ritma Institūts, tehniskās jaunrades nams ANNAS 2, Radio SWH , MTV Latvija un portāls draugiem.lv.


Plašsaziņas līdzekļu ievērībai:
Klubu nakts „Atver svētkus!” dāvanu kastu svinīgā saiņošana notiks 10. novembrī plkst. 12.30 kultūras mezglā “Dirty Deal Café”, Maskavas ielā 12, korpuss 2. Aicinām visus mediju pārstāvjus būt par lieciniekiem dāvanu kastu saiņošanas procesā.


Informāciju sagatavoja:
LR AM Organizācijas nodaļa

Pēdējās izmaiņas: 10.11.2008.