„Balta” rīko Līdzcietības dienu

06.11.2008.

Ceturtdien, 6. novembrī, apdrošināšanas sabiedrība „Balta” visā Latvijā rīkoja Līdzcietības dienu. Tās laikā uzņēmuma darbinieki nodeva asinis un ziedoja nepieciešamo katrā reģionā izvēlētam „rūpju bērnam”. Līdzcietības diena ir „Baltas” ikgadēja tradīcija.


Latgales reģionā uzņēmuma darbinieki no visiem šī reģiona rajoniem (Jēkabpils, Līvāniem, Daugavpils, Preiļiem, Krāslavas, Ludzas un Rēzeknes) ziedoja Jēkabpils pilsētas pašvaldības Ģimenes atbalsta centram, kas sniedz patvērumu krīzes situācijās nonākušām māmiņām un bērniem.


„Līdzcietības diena mūsu uzņēmumā ir īpaša diena. Tās laikā uzņēmuma darbinieki ziedo asinis bērnu un pieaugušo dzīvības glābšanai un katrā reģionā palīdz tiem līdzcilvēkiem, kuru ikdienu nomāc rūpes par iztiku un pietrūkst dzīvesprieka,” teica AAS „Balta” Latgales reģiona vadītāja Valentīna Moiseja. „Mūsu darbinieki ziedo no sirds un, cik zinu, dara to regulāri arī citās gada dienās. Šādas darbinieku īpašības un aktivitātes mēs ļoti augstu vērtējam. Mēs aicinām arī citus uzņēmumus pievienoties mums un aicināt savus darbiniekus ziedot līdzcilvēkiem visā Latvijas teritorijā. Prakse liecina, ka ir vēl daudz organizāciju un iestāžu, kuru uzmanības lokā nonākušo cilvēku ikdienu atvieglo kaut viens papīra bloks, mazs radio aparātiņš vai siltas čības. Kopīgiem spēkiem mēs varam veikt lielas lietas, lai līdzcilvēkos atgrieztu sirdsmieru un dzīvesprieku.”


AAS „Balta” Jēkabpils filiāles vadītājs Antons Zalāns: „Ik gadu līdzcietības dienā palīdzam tieši tiem cilvēkiem, kuriem klājas visgrūtāk Latgales reģionā. Konsultējāmies ar Jēkabpils pašvaldību un uzzinājām, ka patlaban sarežģītā situācijā ir pirms gada izveidotais Ģimenes atbalsta centrs, kurā nonākuši jaunieši un bērni. Lai viņu ikdienu padarītu krāsaināku, dāvināsim tik nepieciešamo tehniku un spēles, kas noderēs gan brīvajos brīžos, gan mācībās. Vēlos aicināt arī citus atvērt savas sirdis grūtībās nonākušajiem.”


Rīgā „Baltas” darbinieki ziedoja Latvijas mazturīgo atbalsta organizācijai „Dace” nepieciešamās lietas, lai palīdzētu 300 bērniem ar īpašām vajadzībām. Viduslatvijas darbinieki palīdzēja Ogres rajona Lauberes bērnu namam, kurā dzīvo bērni no 4 līdz 18 gadu vecumam. Kurzemes reģionā „Baltas” darbinieki rūpējās par Ventspils bērniem, kuri savu brīvo laiku pavada bērnu un pusaudžu atbalsta centrā „Nāc līdzi!”. Savukārt, Vidzemes reģiona darbinieki ziedoja Gulbenes pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” bērniem ar īpašajām vajadzībām.


Piektdien, 7. novembrī, plkst. 11:00 uzņēmuma darbinieki tiksies ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības Ģimenes atbalsta centra iemītniekiem un darbiniekiem, lai nodotu saziedoto. Gaidīsim arī Jūs!


Daiga Konošonoka
AAS Balta Iekšējo un ārējo komunikāciju vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.