IZVEIDOTS LATVIJAS JUBILEJAS NOVEMBRA KALENDĀRS

03.11.2008.

Tuvojoties Latvijas dzimšanas dienas kulminācijai, Latvijas jubilejas dienasgrāmatā www.lv90.lv izveidots īpašs novembra mēneša svētku kalendārs – Ielūgums uz svētkiem. Tas veidots, lai neapjuktu plašajā pasākumu klāstā un varētu vienkārši atrast savus svētkus.


Latvijas jubilejas novembra kalendāru varēs lejupielādēt, izdrukāt, nosūtīt ģimenei un draugiem, kā arī izveidot savu individuālo svētku kalendāru. Kaut arī svētki visiem vieni, to svinēšanas programma katram var būt atšķirīga. Tāpēc Ielūgumā uz svētkiem ir paredzēta vieta, kur ikviens var sastādīt savu individuālo svētku kalendāru. Tajā var konkrētā dienā ierakstīt tos notikumus, kurus katrs personīgi vēlas apmeklēt.


Vienlaicīgi svētku rīkotāji ir padomājuši arī par tiem, kam nav pieeja datoram ar internetu. Cilvēkiem vairākos reģionos, kur gaidāmas Valsts prezidenta vizītes un svētku parādes, svētku ielūgumi tiks izsūtīti pa pastu. Ielūgumos būs pasākumu programma ar īsiem komentāriem, kas katrā notikumā varētu būt interesants, un kur un cikos tas notiek. Ielūgumu uz svētkiem pastnieks atnesīs jau šīs nedēļas beigās.


Šobrīd Latvijas 90. dzimšanas dienas svētku kalendārā ir jau vairāk nekā 1000 pasākumu Latvijā un ārvalstīs. Novembrī vien plānoti vairāk nekā 500 dažādi Latvijas jubilejas pasākumi. Visplašāko svētku pasākumu programmu joprojām var ērti atrast portāla www.lv90.lv elektroniskajā kalendārā, meklējot informāciju par konkrēto dienu.


Informāciju sagatavoja:
LR AM Organizācijas nodaļa

Pēdējās izmaiņas: 03.11.2008.