„SKRIEN! PAR LATVIJU” STAFETĒ FINIŠĒJA 3 844 LATVIJAS FANI

20.10.2008.

Ginesa rekorda labošanas mēģinājums „Skrien! par Latviju” ir noslēdzies. 24 stundu garumā stafetes kociņu viens otram nodeva aptuveni 3 844 Latvijas fani. Precīzais dalībnieku skaits vēl tiks noskaidrots. Bet pašreizējie dati liecina, ka Latvija divkārši ir pārspējusi līdzšinējo 100 m stafetes rekorda dalībnieku skaitu.


Tomēr, lai „Skrien! par Latviju” tiktu atzīts par oficiālu, jaunu Ginesa Pasaules rekordu, ir nepieciešams iesniegt skrējiena atskaites un apstiprinājuma dokumentus Ginesa birojam Londonā. Atskaite sastāv no video un foto materiāliem, oficiālo liecinieku – tiesnešu ziņojumiem, kā arī nepieciešams uzrādīt visu reģistrēto dalībnieku sarakstu.


Skrējiena organizatori jūtas patiesi aizkustināti par cilvēku pārsteidzošo sirdsdegsmi, garajām rezervistu rindām nakts laikā un radošajām skriešanas idejām. Visu 24 stundu garumā „Daugavas” stadionā bija vērojamas prieka un sajūsmas pilnas cilvēku sejas. Dalībnieki skrējienu veica gan atmuguriski, gan dejojot, kā arī kopā ar saviem nepilnu gadu jaunajiem mazuļiem un četrkājainajiem mīluļiem.


Organizatori saka mīļu paldies ikvienam „Skrien! par Latviju” dalībniekam. Īpaša pateicība tiek veltīta skrējiena atbalstītājiem – uzņēmumiem Mazda, Elvi, Elsana, portālam draugiem.lv, Radio SWH un rekorda oficiālajam tiesnešiem –lieciniekiem. 


„Skrien! par Latviju” ir dāvana Latvijas 90. dzimšanas dienā, kuru veidoja Latvijas fani. Diennakts garumā viņi enerģiski centās labot Ginesa rekordu kategorijā “Vislielākais dalībnieku skaits, kas 24 stundās piedalās 100 m stafetes skrējienā”.


Informāciju sagatavoja:
Elīna Lazdāne

Pēdējās izmaiņas: 20.10.2008.