LATVIJAS JUBILEJAS DIENASGRĀMATU LASA AIZVIEN VAIRĀK

28.10.2008.

Tuvojoties Latvijas 90. dzimšanas dienai, aizvien vairāk cilvēku ieskatās jubilejas dienasgrāmatā www.lv90.lv. Sešu mēnešu laikā kopš tika atklāta Latvijas jubilejas dienasgrāmata tā ir apmeklēta vairāk nekā 115 000 reizes. 


Oktobrī svētku mājas lapa skatīta 38 486 reizes, kas ir uz pusi vairāk nekā septembrī. Ik dienu www.lv90.lv apmeklē līdz pat 3000 interesentu un apmeklētāju skaits turpina pieaugt. Jubilejas dienasgrāmatu lasa ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē, īpaši ASV, Lielbritānijā, Zviedrijā, Īrijā, Vācijā un Somijā.


Visbiežāk cilvēki izmanto tieši Latvijas jubilejas svētku kalendāru, kurā var ērti atrast informāciju par Latvijas dzimšanas dienas pasākumiem galvaspilsētā, novados un arī citur pasaulē. Novembra mēnesī www.lv90.lv kalendārā vien ir atrodami gandrīz 600 pasākumi, tādēļ ikviens tiek aicināts ieskatīties Latvijas jubilejas dienasgrāmatā un atrast savus svētkus!


Vienlaicīgi, www.lv90.lv stāsta un rāda visu, kas šajā gadā noticis un notiks Latvijas deviņdesmitās dzimšanas dienas svinību ietvaros. Ik dienu mājas lapā ir lasāms kāds jauns stāsts par interesantiem Latvijas jubilejas notikumiem, cilvēkiem vai dāvanām. Dienasgrāmatas lappusēs ir skatāmas arī foto galerijas no spilgtākajiem svētku pasākumiem. Savukārt video sadaļā ikviens var uzzināt, ko Latvijai dzimšanas dienā novēl dažādi sabiedrībā pazīstami cilvēki un cittautieši.


Informāciju sagatavoja:
LR AM Organizācijas nodaļa

Pēdējās izmaiņas: 28.10.2008.