SĀKAS PIETEIKŠANĀS KLUBU NAKTS DĀVANU KASTES SAŅEMŠANAI

01.11.2008.

No rītdienas ikviens interesents varēs pieteikties uz savu Latvijas dzimšanas dienas Klubu nakts „Atver svētkus” ballītes rīkošanu. Iesaistoties akcijā, organizatoriem visā Latvijā būs iespēja saņemt īpašās Klubu nakts dāvanu kastes, kurās būs viss nepieciešamais sava pasākuma organizēšanai savā izvēlētajā vietā.


Klubu nakts organizēšanā tiek aicināti iesaistīties ne tikai mūzikas un deju klubi, bet arī kultūras nami, skolas, jauniešu centri un citas organizācijas. Lai kļūtu par Klubu nakts „Atver svētkus!” oficiālo rīkotāju, ir nepieciešams rūpīgi iepazīties ar Klubu nakts organizēšanas noteikumiem un aizpildīt elektronisku anketu Latvijas jubilejas dienasgrāmatas www.lv90.lv sadaļā „Klubu nakts”. Visas anketas tiek gaidītas uz e-pastu klubu.nakts@gmail.com līdz piektdienas, 7. novembra plkst. 15.00.


Pavisam šobrīd tiek veidotas 360 Klubu nakts dāvanu kastes. Tajās tiks ievietota latviešu mūzika, kas tika atlasīta kopā ar Radio SWH klausītājiem un draugiem.lv lietotājiem. Lielu daļu no dziesmām jau uzņēmušies remiksēt jaunās versijās Latvijas dīdžeji kopā ar Ritma institūtu. Vienlaicīgi dāvanu kastē būs arī īpašas projekcijas, ko izmantot ballītes noformējumam, kā arī svētku instrukcija un citi pārsteigumi.


Ikviens organizators, kas būs gatavs nodrošināt telpas ballītei, parūpēties par tehniku skaņai un gaismai, kā arī atrast dīdžeju publikas iekustināšanai, saņems apstiprinājumu par Klubu nakts dāvanu kastes piegādi. Laikā no 10. – 14. novembrim visas dāvanu kastes ceļos uz Kurzemi, Latgali, Zemgali un Vidzemi, lai Klubu nakts ballīte varētu sākties.


Klubu nakts „Atver svētkus!” par godu Latvijas jubilejai notiks naktī no 15. uz 16. novembri visā Latvijā, kuras ietvaros skanēs tikai latviešu mūzika dažādās improvizācijās un vēl nedzirdētos remiksos. Jau tagad zināms, ka Klubu nakts pasākumi šajā dienā notiks tādos mūzikas klubos kā „Ideja” Alūksnē, „Sarunas” Cēsīs, „Pablo” Liepājā un bārā „Sarkans” Rīgā.


Klubu nakts dāvanu kastes saiņošanā piedalās skaņu ierakstu studija Platforma Music, Ritma Institūts, tehniskās jaunrades nams ANNAS 2, Radio SWH un draugiem.lv.


Informāciju sagatavoja:
LR AM Organizācijas nodaļa

Pēdējās izmaiņas: 01.11.2008.