Latvijas Krājbankas mobilā banka LMT, TELE2 un tagad arī Bite Latvija klientiem

01.11.2008.

No 1. novembra Latvijas Krājbankas pakalpojums Mobilā banka būs pieejams visiem Bite Latvija klientiem. Līdz šim Mobilā banka bija pieejama mobilo sakaru operatoru LMT un TELE2 klientiem.


Mobilā banka nodrošina iespēju klientam iegūt svarīgo informāciju par konta atlikumu, kontā veiktajiem darījumiem un Latvijas Krājbankas piedāvātajiem skaidras naudas valūtu pirkšanas un pārdošanas kursiem saņemt īsziņas formā. Konta atlikuma kontrole LMT, un Bite Latvija klientiem kļūst īpaši vienkārša un ērta, klientam pieslēdzot automātisko informācijas saņemšanas funkciju par kontā veiktajiem darījumiem, izvēloties saņemt informāciju par debeta vai kredīta operācijām, vai par abām kopā.


Mobilās bankas lietošana ir ātra un ērta. Lai pieslēgtu vienu no populārākajiem pakalpojumiem – īsziņu saņemšanu par izmaiņām kontā – klientam ir jānosūta attiecīgā Mobilās bankas komanda (komandu karti ar paskaidrojumiem klients saņem līdz ar Mobilās bankas pakalpojuma noformēšanu jebkurā klientu apkalpošanas centrā), un no tā brīža klients saņems īsziņas par visām izmaiņām kontā. Lai saņemtu citus Mobilās bankas pakalpojumus, klientam jānosūta atbilstošā parauga īsziņa.Latvijas Krājbanka ir universālā tīkla komercbanka, kura sniedz kvalitatīvus, uz modernām  tehnoloģijām balstītus pakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām.


Latvijas Krājbankai ir viens no plašākajiem klientu apkalpošanas centru tīkliem valstī, kas ļauj ērti un ātri apkalpot klientus visās Latvijas pilsētās un novados. Latvijas Krājbanka ieņem pirmo vietu Latvijas komercbanku vidū pēc klientu apkalpošanas centru skaita. Latvijā jau darbojas 120 klientu apkalpošanas centri, no kuriem 40 ir minibankas. Šobrīd Latvijas Krājbankas bankas automātu skaits sasniedza 189, tādejādi tirgū ieņemot 3. vietu starp Latvijas komercbankām.
Savukārt, telekomunikāciju uzņēmums Bite darbojas Latvijas tirgū jau 3 gadus un nodrošina augstas kvalitātes mobilos sakarus kā privātajiem, tā biznesa klientiem un piedāvā ērtu un izdevīgu priekšapmaksas karti BiFri. Bites GSM tīkls ir pieejams 95% iedzīvotāju visā Latvijā un Bites 3G tīkls ir pieejams lielākajās Latvijas pilsētās, kas sniedz lielisku iespēju izmantot ērtā, ātrā mobilā interneta priekšrocības.


Latvijas Krājbanka – Tava tuvākā banka!Latvijas Krājbanka
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Kristīne Ozolniece

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.