Preiļu novada čempionāta volejbolā nolikums, spēļu grafiks un rezultātu tabulas uz 2008.12.08.

25.11.2008.

Preiļu novada čempionāta volejbolā spēļu rezultātu tabulas uz 2008.12.08. (PDF)


Preiļu novada 2008. gada čempionāta volejbolā nolikums


Preiļu novada čempionāta volejbolā spēļu grafiks.


01.11.08   14.00   Preiļu 1.p-skola – Rožupe (siev.)
                 15.00   Rožupe – Līksna (siev.)
                 16.00   Līksna – Preiļi (siev.)
                 17.00   Preiļu VĢ – Z-light (vīr.)
                 18.00   A/S „Preiļu siers”- Hipotēku banka (vīr.)


02.11.08   14.00   Preiļu 1.p-skola – Jēkabpils (siev.)
                 15.00   Preiļi – Jēkabpils (siev.)
                 16.00   Preiļu VĢ – Rušona (vīr.)
                 17.00   Hipotēku banka – Riebiņi (vīr.)
               
08.11.08   14.00   Preiļi – Rožupe (siev.)
                 15.00   iepazīšanās ar sēdvolejbolu un paraugspēle
                 17.00   Preiļu VĢ – Stabulnieki (vīr.)
                 18.00   Z-light – Rušona (vīr.)
                 19.00   A/S „Preiļu siers”- Riebiņi (vīr.)
                
09.11.08   14.00   Līksna – Jēkabpils (siev.)
                 15.00   Līksna – Rožupe (siev.)
                 16.00   Preiļu VĢ – Riebiņi (vīr.)
                 17.30   A/S „Preiļu siers” – Z-light (vīr.)                


15.11.08   16.00   Preiļu VĢ – Hipotēku banka (vīr.)
                 17.00   A/S „Preiļu siers”- Rušona (vīr.)
                 18.00   Stabulnieki – Riebiņi (vīr.)
                     
16.11.08   14.00   Preiļu 1.p-skola – Preiļi (siev.)
                 15.00   Rožupe – Jēkabpils (siev.)
                 16.00   Riebiņi – Rušona (vīr.)
                
23.11.08   Rezerves diena
                
                
                 16.00   Z-light – Stabulnieki (vīr.)
                



29.11.08  15.00   Preiļi – Preiļu 1.p-skola (siev.)
                 16.00   Rušona – Stabulnieki (vīr.)


30.11.08   13.00   Preiļi – Rožupe (siev.)                
                 14.00   Preiļu 1.p-skola – Rožupe (siev.)
                 15.00   Z-light – Riebiņi (vīr.)                
                 16.30   Preiļu VĢ – A/S „Preiļu siers”(vīr.)
                 17.30   Hipotēku banka – Stabulnieki (vīr.)


06.12.08   17.00   Hipotēku banka – Z-light (vīr.)
                 18.30   A/S „Preiļu siers” – Stabulnieki (vīr.)
                 19.30   Hipotēku banka – Rušona (vīr.)
Spēles notiek Preiļu 1.pamatskolā.


07.12.08 13.00    Preiļu 1.p-skola – Jēkabpils (siev.)
                14.00    Preiļu 1.p-skola – Līksna (siev.)
                15.00    Līksna – Jēkabpils (siev.)
                16.00    5. -7.vieta (vīr.)
                17.00    6. -5.vieta (vīr.)
                18.00    5. -7.vieta (vīr.)


13.12.08   15.00    Preiļu 1.p-skola – Jēkabpils (siev.)
                 16.00   Jēkabpils – Preiļi (siev.)
                
                 17.30    1. – 4. vieta (pusfināls) vīr.
                 19.00    2. – 3. vieta (pusfināls) vīr.


14.12.08 Rezerves diena
                  14.00   Preiļi – Līksna (siev.)
                  15.00   Preiļu 1.p-skola – Līksna (siev.)


20.12.08   14.00    spēle par III vietu (siev.)
                 15.30    spēle par  I vietu (siev.)
                 17.00    spēle par III vietu (vīr.)
                 18.30    spēle par  I vietu (vīr.) 
                     Apbalvošana


Spēles notiek Preiļu rajona BJSS sporta zālē.


06. decembrī spēles notiek Preiļu 1.pamatskolas sporta zālē.



Pēdējās izmaiņas: 25.11.2008.