Tiesībsarga biroja mājas lapa pieejama arī angļu un krievu valodā

24.10.2008.

Nodrošinot arvien plašāku informācijas pieejamību par Tiesībsarga biroja darbu, cilvēktiesībām un labas pārvaldības principu, turpmāk Tiesībsarga biroja mājas lapa www.tiesibsargs.lv pieejama arī angļu un krievu valodā.


Interesenti mājas lapas jaunajās versijās var uzzināt par Tiesībsarga institūciju, kā arī par cilvēktiesību un labas pārvaldības jautājumiem. Angļu un krievu valodā pieejama informācija par sūdzības iesniegšanu Tiesībsargam, tāpat iespējams tiešsaistē uzdot jautājumus par cilvēktiesībām, labas pārvaldības principu vai Tiesībsarga biroja darbu.


Pieredze liecina, ka iedzīvotāji labprāt izmanto iespēju uzdot jautājumus par dažādām tēmām gan Tiesībsarga biroja mājas lapā, gan ar e-pasta starpniecību (tiesibsargs@tiesibsargs.lv). Klienti atzīst, ka iespēja saņemt atbildi uz jautājumiem elektroniskā veidā ir ērta un atbilst mūsdienu dinamiskajiem apstākļiem. Internetu izmanto aizvien vairāk cilvēku, tāpēc ir būtiski, ka atšķirīgām auditorijām dažādās valodās informācija par Tiesībsarga institūciju ir pieejama globālajā tīmeklī.


Interesenti izmanto arī Tiesībsarga biroja Informācijas centru, kur klātienē iespējams saņemt informāciju, tostarp profesionālo literatūru, par dažādiem cilvēktiesību aspektiem, dažādu grupu tiesībām, labas pārvaldības principu, kā arī Tiesībsarga biroja darbu. Informācijas centrā ir apkopota literatūra, dažādi starptautiski dokumenti un skaidrojošas vārdnīcas. Pieejamas arī divas datorizētas darba vietas ar interneta pieslēgumu. Interesentu vidū ir ne tikai Tiesībsarga biroja apmeklētāji, bet arī nozares speciālisti un jurisprudences studenti. Informācijas centra pakalpojumi pieejami katru darba dienu no plkst. 9.00 – 13.00 un 14.00 – 17.00 un tie ir bez maksas.


Informāciju sagatavoja:
Laura Brance,
Tiesībsarga biroja
Informācijas un komunikācijas daļas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. +371 67686776,
E-pasts:
laura.brance@tiesibsargs.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.