Iespēja ietaupīt laiku – pirmais naudas iemaksas bankomāts Preiļos!

22.10.2008.

Preiļu iedzīvotāju laiku turpmāk palīdzēs ietaupīt pilsētā pirmais Swedbank (Hansabankas jaunais vārds no septembra) naudas iemaksas bankomāts (NIB) Preiļos, Rēzeknes ielā 13 – veikala Preilis telpās, kurš tiks uzstādīts 21.10.2008. Turklāt Preiļos Aglonas ielā 27 – veikala Maxima telpās tiks uzstādīts arī jauns tradicionālais bankomāts.


Tehniski NIB izskatās līdzīgs naudas izmaksu bankomātiem, tas ir paredzēts skaidras naudas iemaksām, kas ir bezmaksas pakalpojums. NIB pieņem visas latu banknotes – modernizētie Swedbank bankomāti pieņem arī jaunās 100 un 500 latu banknotes.


Lai veiktu skaidras naudas iemaksu Swedbank naudas iemaksas bankomātā, klientam ir nepieciešams konts bankā un norēķinu karte. Vienkārša un ērta izvēlne palīdzēs klientiem ātri veikt naudas iemaksas procesu un pārliecināties, ka nauda ir iemaksāta klienta kontā.


Divu gadu laikā, kopš Swedbank Latvijā uzstādīja pirmos NIB, tajos iemaksāti 267 miljoni latu. Šā gada pirmajā pusē Swedbank NIB iemaksātais naudas apjoms piecreiz pārsniedz kopējo naudas apjomu, kas iemaksāts visos pārējos Latvijas NIB. Līdz gada beigām Swedbank plāno pārstāvēt jau 80% no NIB tirgus Latvijā.


Patlaban Swedbank klienti visā Latvijā varēja izmantot 287 bankomātus un 54 naudas iemaksas bankomātus, kuros katru mēnesi tiek veikti gandrīz 4 miljoni darījumu. Bankomātos ik mēnesi tiek izmaksāti vidēji 140 miljoni latu, savukārt NIB iemaksāti aptuveni 20 miljoni latu.


Papildu informācijai:
Kristīne Jakubovska, Swedbank preses sekretāre
Tel. 67444560, Mob. 29128208
E-pasts:
kristine.jakubovska@swedbank.lv 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.