Sāk darboties jaunā SVA mājas lapa

22.10.2008.

Kopš pagājušās nedēļas darbojas jaunā Sabiedrības veselības aģentūras mājas lapa, kas joprojām darbojas adresē www.sva.gov.lv. Mājas lapai ir izstrādāts jauns dizains, uzlabota lapas funkcionalitāte, kā rezultātā mājas lapā ievietotā informācija ir kļuvusi vieglāk pārskatāma un atrodama. Ir izveidota teksta versija cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Tāpat arī ir aktualizēta un papildināta mājas lapā pieejamā informācija, tai skaitā mājas lapas apmeklētākā sadaļa „Infekcijas slimību apraksti”.  Mājas lapa ir veidota tā, lai sev interesējošo informāciju mājas lapā varētu atrast gan nozares profesionāļi, gan iedzīvotāji.


Lai informācija būtu vieglāk sameklējama un pārskatāmāka, mājas lapas saturs ir sadalīts 10 lielos informācijas blokos – apakšlapās: „Infekcijas slimības”, „Vakcinācija”, „AIDS un STI profilsakse”, „Ārkārtas situācijas”, „Vides veselība”, „Atkarības”, „Veselības veicināšana un profilakse”, „Garīgā veselība”, „Sabiedrības veselības analīze” un sadaļa „Jauniešiem”, turklāt tagad mājas lapā ir pieejams meklētājs. Sadaļā „Aktualitātes” ir pieejama informācija par tobrīd nozīmīgajām sabiedrības veselības aktualitātēm. Tāpat arī mājas lapā ir pieejami Sabiedrības veselības aģentūras veiktie pētījumi, izdotie informatīvie izdevumi, kā arī pieejama statistika par infekcijas slimībām.


Mājas lapas apmeklētājiem joprojām tiks nodrošināta iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus sabiedrības veselības speciālistiem sadaļā „Jūs jautājat – mēs atbildam”, kā arī izmantot jaunās iespējas – balsot par aktuālo jautājumu un piedalīties foruma diskusijās par veselību ietekmējošām lietām.


Nākošajā gadā sāks darboties arī mājas lapas krievu un angļu valodas versijas. Vecā mājas lapas versija būs pieejama līdz gada beigām.


Pēdējā mēneša laikā (kad jaunā mājas lapas versija bija pieejama kā pagaidu versija) mājas lapu ir apmeklējuši aptuveni 7000 cilvēki, dienā sasniedzot pat 800 apmeklētājus.


Informāciju sagatavoja
SVA Sabiedrisko attiecību daļas
vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste
Elīna Sprūde-Nesenberga
Tel.: 67081625 (
elina.sprude@sva.gov.lv)


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.