KLUBU NAKTS DZIESMU TOP90 TUVOJAS NOSLĒGUMAM

15.11.2008.

Līdz Latvijas 90. dzimšanas dienas Klubu nakts „Atver svētkus!” dziesmu TOP90 finālam atlikušas 4 dienas. Līdz 19. oktobrim portāla draugiem.lv sadaļā „Iededzies par Latviju” ikviens vēl var pagūt noteikt, kuras latviešu dziesmas šajā naktī tiks atskaņotas.


Klubu nakts dziesmu TOP90 tiek veidots kopā ar portālu draugiem.lv un Radio SWH. Pēdējā nedēļā draugiem.lv ikviens var izmantot aktīvo balsošanu, kā arī vēl paspēt ieteikt savu iemīļoto dziesmu.


Klubu nakts TOP90 veido 30 vērtētākās dziesmas no 3 kategorijām – Mūsdienu dziesmas, Vecās labās un Tautas dziesmas.


Pašlaik kategorijā Vecās labās dziesmas līderos ir izvirzījusies Ingusa Pētersona dziedātā „Varavīksne” un „Opus Pro” izpildītā „Brīvību Baltijai”. Iecienītākās latviešu tautas dziesmas pagaidām ir „Dzīvoš` ilgi, ne tik ilgi” un “Saule, Pērkons, Daugava”.


Savukārt trīs visatzītākās mūsdienu melodijas ir Kurta un Dj Krii izpildītā “Dziesma manai pilsētai”, Bez PVN „Screen” un Prāta Vētras „Tu izvēlējies palikt”.


Pirmdien, 20. oktobrī, pēc plkst. 14.00 Radio SWH ēterā Artis Volfs paziņos, kuras 90 latviešu dziesmas ir saņēmušas vislielāko atzinību un iekļuvušas Klubu nakts mūzikas kolekcijā.


Latvijas 90. dzimšanas dienas Klubu nakts „Atver svētkus!” plānota naktī no 15. uz 16. novembri visā Latvijā. Šajā naktī ballītēs skanēs tikai latviešu mūzika dažādās improvizācijās un vēl nedzirdētos remiksos.


Informāciju sagatavoja:
LR AM Organizācijas nodaļa

Pēdējās izmaiņas: 15.11.2008.