„SKRIEN! PAR LATVIJU” VARĒS VĒROT ARĪ NEKLĀTIENĒ

18.10.2008.

18. un 19. oktobrī Ginesa rekorda skrējienam „Skrien! par Latviju” varēs sekot līdzi visu 24 stundu garumā arī klausoties Radio SWH un skatoties SWH Televīzijas tiešraidi radio mājas lapā www.radioswh.lv.


Lai Ginesa rekords tiktu oficiāli reģistrēts, tam ir nepieciešami liecinieki. „Skrien! par Latviju” oficiālais liecinieks Radio SWH ar video palīdzību fiksēs visu skrējiena norisi, kā arī ēterā būs dzirdamas intervijas ar dalībniekiem. Tā būs iespēja just līdzi Latvijas faniem un stafetes skrējiena dalībniekiem, kas šajā dienā centīsies labot Ginesa rekordu, arī no attāluma.


„Skrien! par Latviju” ir iecerēta kā dāvana Latvijas 90. dzimšanas dienā, kuras ietvaros notiks Ginesa rekorda labošanas mēģinājums kategorijā “Vislielākais dalībnieku skaits, kas 24 stundās piedalās 100 m stafetes skrējienā”. Skrējiens norisināsies Rīgā, stadionā „Daugava” no 18. oktobra plkst. 11.00 līdz 19. oktobra plkst. 11.00.


Uz „Skrien! par Latviju” īpaši ielūdz Mazda un Elvi. Pasākumu atbalsta Elsana. Ginesa rekorda oficiālais liecinieks – Radio SWH. Latvijas dzimšanas dienas draugi – portāls draugiem.lv.


Informāciju sagatavoja:
LR AM Organizācijas nodaļa

Pēdējās izmaiņas: 18.10.2008.