„SKRIEN! PAR LATVIJU” PIETEIKUŠIES VAIRĀK KĀ 2000 LATVIJAS FANI

13.10.2008.

Nedēļās laikā Ginesa rekorda skrējienam „Skrien! par Latviju” reģistrējušies jau vairāk kā 2000 Latvijas fani. Vēl pietrūkst tikai nedaudz, lai „nosargātu” visu 24 stundu garo rekordu. Tāpēc aizrautīgākos Latvijas fanus aicinām pieteikties skrējienam nakts laikā, kur šobrīd vēl ir brīvas reģistrēšanās vietas.


Skrējiena organizētāji ir patīkami pārsteigti par lielo cilvēku interesi un atsaucību pēdējās nedēļas laikā. Ginesa rekorda skrējienam ir pieteikušies gan individuālie skrējēji, gan arī organizācijas. To starpā ir arī basketbola komanda „Barons”, vairākas rajonu pašvaldības, skolas, bērnunami, vecāku apvienība „Māmiņu klubs”, kā arī citi. 


Reģistrēties skrējienam vēl ir iespējams līdz 16. oktobra plkst. 15.00 Latvijas jubilejas dienasgrāmatas www.lv90.lv sadaļā „Skrien! par Latviju”.


„Skrien! par Latviju” ir iecerēta kā dāvana Latvijas 90. dzimšanas dienā, kuras ietvaros notiks Ginesa rekorda labošanas mēģinājums kategorijā “Vislielākais dalībnieku skaits, kas 24 stundās piedalās 100 m stafetes skrējienā”. Skrējiens norisināsies Rīgā, stadionā „Daugava” no 18. oktobra plkst. 11.00 līdz 19. oktobra plkst. 11.00.


Uz „Skrien! par Latviju” īpaši ielūdz Mazda un Elvi. Pasākumu atbalsta Elsana. Ginesa rekorda oficiālais liecinieks – Radio SWH. Latvijas dzimšanas dienas draugi – portāls draugiem.lv.


Informāciju sagatavoja:
LR AM Organizācijas nodaļa

Pēdējās izmaiņas: 13.10.2008.