Atklāta jaunā džudo sezona

27.09.2008.

Ar labiem panākumiem Preiļu jaunie džudisti ir uzsākuši jauno sezonu. No 27. līdz 28. septembrim Preiļu džudisti piedalījās starptautiskā džudo turnīrā Varšavā („X Warsaw Judo Open”). Kopumā turnīrā piedalījās džudisti no 11 valstīm, Preiļus pārstāvēja 7 jaunie džudisti.

Pie atzīstamiem panākumiem savās vecuma un svara grupās tika vairāki jaunie džudisti. Grupā U17 un savā svara kategorijā Dmitrijs Haratjans izcīnīja 3. vietu, bet grupā U20 viņš ierindojās 5. vietā, U13 Dāvis Pastars izcīnīja 3. vietu, U20 Aleksandrs Kažemāks ieņēma 5. vietu, U 15 Artūrs Bricis ieguva 7. vietu. Labi cīnījās arī pārēji Preiļu jauni džudisti (Armands Višņevskis, Jānis Stepiņš, Iļja Dektjarovs), tomēr līdz panākumiem viņiem nedaudz pietrūka.

Šīs džudo sacensības bija ļoti laba iespēja Preiļu džudistiem iegūt pieredzi, pārbaudot savu meistarību un psiholoģisko noturību, sacenšoties starptautiskās sacensībās, kurās piedalās ļoti daudz dažādu valstu sportistu.

Jau drīzumā Preiļu jaunie džudisti dosies uz nākamajām sacensībām, šoreiz tās notiks Latvijā (18. oktobrī notiks džudo turnīrs „Zelta rudens” un 19. oktobrī notiks džudo turnīrs LM U23).

Pēdējās izmaiņas: 27.09.2008.