REĢISTRĒTI PIRMIE “SKRIEN! PAR LATVIJU” DALĪBNIEKI

02.10.2008.

Šodien oficiāli tika reģistrēti pirmie 14 “Skrien! par Latviju” dalībnieki. Viņi būs to tūkstošu Latvijas fanu vidū, kuri 18. un 19. oktobrī centīsies uzstādīt jaunu Ginesa Pasaules rekordu 100 m stafetes skrējienā.


Kā pirmie lielā skrējiena dalībnieki reģistrējās paraolimpisko spēļu čempions Aigars Apinis, aktrises Katrīne Pasternaka, Diāna Zande un Santa Didžus ar vīru Arni Bikšus, olimpiskais, Eiropas un Latvijas čempions šķēpmešanā Jānis Lūsis, spēkavīrs Raimonds Bergmanis ar atvasēm Teodoru un Martu, Latvijas Vieglatlētikas Savienības ģenerālsekretārs Voldemārs Lūsis, radio SWH dīdžejs Kaspars Upacieris, olimpiskais vicečempions šķēpmešanā Vadims Vasiļevskis, 20 starptautisku maratonu dalībniece Malda Caune un SIA „Inchcape Motors Latvia” tirdzniecības vadītājs Edvīns Čiščakovs.


No 6. oktobra aicinām ikvienu Latvijas jubilejas dienasgrāmatā www.lv90.lv oficiāli reģistrēt savu dalību jauna Ginesa rekorda uzstādīšanā „Skrien! par Latviju”.


Rekorda labošanas mēģinājums iecerēts kategorijā “Vislielākais dalībnieku skaits, kas 24 stundās piedalās 100m stafetes skrējienā”. Lai pārspētu pašreizējo Ginesa Pasaules rekordu šajā kategorijā, Latvijā skrējienā ir jāpiedalās vismaz 2000 cilvēku.


„Skrien! par Latviju” 24 stundu laikā norisināsies stadionā „Daugava” 18. un 19. oktobrī. Tas būs līdz šim ilgākais Ginesa Pasaules rekorda labošanas mēģinājums Latvijā, un tā ir iespēja vairākiem tūkstošiem Latvijas fanu piedalīties Latvijas dzimšanas dienas dāvanas veidošanā.


Foto mirkļus no „Skrien! par Latviju” pirmo dalībnieku reģistrācijas meklējiet Latvijas jubilejas dienasgrāmatā www.lv90.lv


Uz „Skrien! par Latviju” īpaši ielūdz Mazda dīleris SIA „Inchcape Motors Latvia” un Elvi. Pasākumu atbalsta G4S Latvia un Elsana. Ginesa rekorda oficiālais liecinieks – Radio SWH. Latvijas dzimšanas dienas draugi – portāls draugiem.lv


Informāciju sagatavoja:
LR AM Organizācijas nodaļa

Pēdējās izmaiņas: 02.10.2008.