Viktorīna 8.- 9. klašu skolēniem „Eiropas valodu diena”

26.09.2008.

Eiropas valodu dienā Preiļu 1.pamatskolā šogad notika viktorīna 8. – 9. klašu skolēniem.
  
Atrast un iezīmēt angļu un vācu valodā runājošās valstis, neapjukt sakāmvārdos, kas šoreiz bija doti svešvalodās. Atminēt mīklas un šarādes, vai arī vienkārši āķīgus jautājumus. Tika pārbaudīta gan skolēnu erudīcija, gan atjautība, gan arī, protams, svešvalodu zināšanas.


Līdzjutēju ovācijas izpelnījās stafetes „Pancake Race” – tās ideja nāk no Anglijas. Dalībniekiem bija jāskrien un jāapmet gaisā pannā esošā pankūka. Noķert nenācās viegli, bet toties visiem jautri!


Pasākumu kuplināja klašu sagatavotie priekšnesumi, kas bija kā reklāmas pauze starp uzdevumiem. Jo īpaši priecēja 9.a un 6.c klases sniegums.
    
Veiksme šoreiz palīdzēja uzvarēt komandai „Salsa”, kuras sastāvā bija –Sintija, Andra, Evita, Raivis un Gints.


Dažādie uzdevumi angļu un vācu valodā, ko bija sagatavojušas skolotājas – Mārīte Šķestere, Velta Danovska un Laila Vibornā, lika skolēniem aizdomāties par savām svešvalodu zināšanām. Jo dažiem bija viegli izlasīt, saprast un pareizi atbildēt uz jautājumiem. Taču citam tas radīja lielas grūtības.


Skolēni labāk saprot un iegaumē to, kas tiek pasniegts interesanti un atraktīvi. Tā ir, tāpēc šādi pasākumi rosina interesi par valodām, mudina mācīties centīgāk.
Laila Vibornā,
Preiļu 1.pamatskolas angļu valodas skolotāja

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.