LATVIJAS FANI IECERĒJUŠI PĀRSPĒT GINESA REKORDU

18.10.2008.

Domājot par dāvanām Latvijas 90. dzimšanas dienā, vairāki Latvijas fani ir nolēmuši organizēt īpašu skrējienu “Skrien! Par Latviju”, lai vienlaicīgi uzstādītu arī jaunu Ginesa Pasaules rekordu 100m stafetes skrējienā. 


Rekorda labošanas mēģinājums iecerēts kategorijā “Vislielākais dalībnieku skaits, kas 24 stundās piedalās 100m stafetes skrējienā”. Pašreizējais rekords stafetes skrējienā pieder Singapūras Svētā Nikolasa meiteņu skolai, kura rekordu uzstādīja šī gada 29. martā ar kopējo dalībnieku skaitu 1848 cilvēki. Lai pārspētu Ginesa rekordu šajā kategorijā Latvijā, skrējienā ir jāpiedalās vismaz 2000 cilvēku.


„Skrien! Par Latviju!” 24 stundu laikā norisināsies stadionā „Daugava” 18. un 19. oktobrī. Tas būs līdz šim ilgākais Ginesa Pasaules rekorda labošanas mēģinājums Latvijā, un tā ir iespēja vairākiem tūkstošiem Latvijas fanu piedalīties Latvijas dzimšanas dienas dāvanas veidošanā.


Plašsaziņas līdzekļu ievērībai:
Lai vairāk pastāstītu par pasākumu “Skrien! Par Latviju”, kā arī iepazīstinātu ar pirmajiem stafetes skrējiena dalībniekiem, 2. oktobrī plkst. 13.00 Olimpiskajā sporta centrā notiks preses konference. Aicinām visus mediju pārstāvjus piedalīties un arī izmantot iespēju būt vieniem no pirmajiem Latvijas faniem, kas reģistrēsies lielajam skrējienam.Informāciju sagatavoja:
LR AM Organizācijas nodaļa

Pēdējās izmaiņas: 18.10.2008.