Finanšu foruma Latgales reģionālā konference Daugavpilī 3. oktobrī

03.10.2008.

Šajā 90. jubilejas gadā ikkatrs Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts rast sevī degsmi un uzdrīkstēšanos, lai mērķtiecīgāk darbotos valsts un tās labklājības vārdā. Svētku devīze mudina rīkoties gan ar sevis, gan ar citu iegaismošanas nepieciešamību, atbildības iekvēlināšanas vajadzību, nostiprinot lepnuma un piederības sajūtu Latvijai.


Atzīmējot finanšu sistēmas un valsts 90.gadadienu, Finanšu ministrija un Valsts ieņēmumu dienests sadarbībā ar Latvijas darba devēju konfederāciju organizē Finanšu forumu, kura ietvaros paredzētas piecas reģionālās konferences. Latgales reģionālā konference notiks  3.oktobrī  Daugavpilī.


Nozares politikas plānošanai un īstenošanai jābūt pārdomātai un balstītai uz sabiedrības vajadzībām. Finanšu foruma mērķis ir sekmēt atvērtu un kvalitatīvu diskusiju starp uzņēmējiem, pašvaldību darbiniekiem, ministrijas un Valsts ieņēmuma dienesta speciālistiem par šobrīd aktuālām tēmām. Konferencē plānotas četras diskusiju grupas:
• „Muita šodien un rīt”;
• „Valsts budžeta iespējas un tava reģiona attīstība”;
• „VID – dinamiska un moderna organizācija”;
• „Valsts atbalsts un nodokļu politika = izaugsme”.


Paredzēts, ka konferencēs piedalīsies gan finanšu ministrs A.Slakteris, gan Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektors Dz.Jakāns, kā arī citas abu iestāžu augstākās amatpersonas.


Lai godinātu uzņēmīgākos un sociāli atbildīgākos darba devējus Latvijā, Latvijas Darba devēju konfederācija un tās sadarbības partneri katrā reģionā pasniegs balvu „Labākais darba devējs”. Balvas mērķis ir Latvijas Republikas deviņdesmitgades priekšvakarā izcelt darba devēju nozīmi un ieguldījumu reģionu attīstībā.


Konferencēs arīdzan plānots sveikt tos Valsts ieņēmumu dienesta darbiniekus, kas finanšu sistēmā ir nostrādājuši 15 gadus.


VID Latgales reģionālā iestāde, Birojs
Ingrīda Geriņa
tālr.65406211, fakss 65406335
e-pasts 
ingrida.gerina@lreg.vid.gov.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.