Igo radošās jubilejas koncertturneja – koncerts Preiļos 11.oktobrī

11.10.2008.

Pavisam drīz, 19.septembrī sāksies Igo koncertturneja visā Latvijā. 11.oktobrī koncerts notiks ar Preiļos, Kultūras namā, kur kopā ar mūziķi uzstāsies viesmākslinieks Andris Ērglis.


Igo koncertturnejas ietvaros, kas veidota par godu mākslinieka 30 darbības gadiem uz skatuves, notiks 12 koncerti Latvijas reģionu pilsētās un noslēguma koncerts Rīgā. Turneja tiks atklāta Liepājā, turpināsies ar koncertiem Balvos, Kuldīgā, Preiļos, Ķekavā, Valmierā, Talsos, Brocēnos, Jelgavā, Jēkabpilī, Rēzeknē, Madonā, un noslēgsies 3.decembrī ar lielkoncertu „Arēnā Rīga”.


Koncerta programma būs vairākos blokos, kuros Igo atskatīsies uz 30 gados padarīto – dziesmas no grupu „Corpuss”, „Līvi” un „Remix” repertuāra, skaņdarbi no dažādiem mūzikliem, operām un rokoperām, kurās mūziķis reiz piedalījies, bet koncerta noslēgumā Kuldīgā Igo muzicēs kopā ar Andri Ērgli. Arī katrā no nākamajiem koncertiem plānots kāds īpašs viesis, ar ko Igo kopīgi muzicējis savas skatuves karjeras laikā. Viesu statusā būs gan grupas „Remix”, „R.A.P.”, „Putnu balle” un „Melo M”, gan mūziķi Zigmars Liepiņš, Ieva Kerēvica, Ladybird, Fēlikss Ķiģelis, Jolanta Gulbe un Heini Vaikmaa. Rīgas koncertā piedalīsies visi reģionu koncertos piedalījušies mākslinieki. Īpašie viesi izpildīs gan duetus kopā ar Igo, gan arī savu oriģinālrepertuāru.


Pašlaik Igo Latvijas mūzikas dzīvē iesaistās ne tikai kā vairākās paaudzēs labi pazīstams un iecienīts dziesmu autors un dziedātājs, bet darbojas arī kā režisors, producents un vada uzņēmumu SIA „Igo mūzikas menedžments”, kas organizē muzikālus pasākumus, tostarp arī labdarības koncertus un nodarbojas ar citu mūziķu administrēšanu. No 2007. gada 2. novembra Latvijas Radio 1 programmā Igo vada autorraidījumu „Izvēlies un stāsti”. Biļetes jau nopērkamas Preiļu kultūras namā un „Biļešu Paradīzes” kasēs, arī internetā www.bilesuparadize.lv.


Koncertturnejas organizatori – SIA „Igo mūzikas menedžments”.
Koncertu atbalsta: tirdzniecības centrs „Mols”, Restorāns „Sunny Terrace”, Jēkabpils dome, Liepājas dome, apsardzes firma „Pentano”, kompānijas „Ink idea” un „Inhouse Media”.
Informatīvie atbalstītāji: žurnāls „Marta”, Latvijas Televīzija, Latvijas Radio 1, portāls Draugiem.lv, lielveikalu televīzija „Market Media”, laikraksti „Novadnieks”, „Kurzemnieks”, „Liesma”, „Rēzeknes Vēstis”, „Stars”, portāli „kurzemniekiem.lv”, „liepajniekiem.lv”, „jelgavniekiem.lv”.


Papildus informācija: www.igo-mm.lv
Turnejas koordinatore: Daina Kalniņa
Tel. 29 457 632
E-pasts:
kalninad@apollo.lv


Sagatavoja:
Laura Leimane, Igo Mūzikas menedžments


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.