16 Preiļu rajona nevalstiskā sektora pārstāvji 19. augustā saņēma apliecības par 36 stundu angļu valodas kursa apguvi

19.08.2008.


Projekta „Preiļu NVO centra” darbības atbalsta programma pilsoniskas sabiedrības stiprināšanai Preiļu rajonā”, ko finansē no EEZ un Norvēģijas valdības finanšu instrumentiem un administrē Sabiedrības integrācijas fonds, ietvaros 16 Preiļu rajona nevalstiskā sektora pārstāvji 19. augustā saņēma apliecības par 36 stundu angļu valodas kursa apguvi.


Priecē fakts, ka angļu valodas apguves nepieciešamība tiek novērtēta un iegūtās prasmes tiek izmantotas, ņemot dalību starptautiskos projektos. Kā piemēru vēlos minēt biedrību „Mūsmājas”, kas uzsākusi darbību starptautiskā programmā Grundtvig, lai sadarbībā ar  Turcijas un Polijas organizācijām  realizētu projektu „Learn How to live with passion”(„Mācīt, kā dzīvot ar savu hobiju”). Veiksmīga Grundtvig programmas pieredze ir apgūta arī Preiļu Sieviešu klubam, kas jau 2 gadus veiksmīgi realizē projektu ”Eiropas sievietes –dzīves centrā”, tādējādi iegūstot ārzemju pieredzi NVO un sociālajā jomā.


Lai veicinātu Preiļu rajona iniciatīvu grupu un sabiedrisko organizāciju izglītības līmeņa, prasmju, argumentācijas mākslas paaugstināšanos, tiktu stiprināta nevalstisko organizāciju kapacitāte, regulāri kādā no Preiļu rajona pašvaldībām tiek organizēti semināri par NVO sektoram aktuāliem jautājumiem. 2008. gada 4. septembrī tiek organizēts seminārs Rudzātos, Rudzātu vidusskolas bibliotēkā. Sīkāka informācija par semināru pa tālruņiem Ineta-26596653 un Saiva 28396321.


Projekta ietvaros, sadarbībā ar LR 9.Saeimas deputātu J.Eglīti, 16 pašiem aktīvākiem nevalstisko organizāciju pārstāvjiem tiek plānots pieredzes brauciens uz LR Saeimu, kas notiks šā gada 24. septembrī.


Projekta vadītāja, Ineta Liepniece

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.