PĒDĒJĀ BRĪŽA INFORMĀCIJA PAR AKCIJU GAISMAS TILTI

22.08.2008.

Šovakar, plkst. 21.00 akcijas „GAISMAS TILTI” ietvaros iedegsies nu jau 215 tilti 155 Latvijas pašvaldībās un 22 simboliskas gaismiņu vietas. Informāciju par akcijas centrālajiem tiltiem meklējiet Latvijas jubilejas dienasgrāmatā www.lv90.lv sadaļā „GAISMAS TILTI” vai zvanot uzziņu dienestam 1188.


Dodoties uz tiltiem, noteikti neaizmirstiet paņemt līdzi savu lukturīti vai kādu citu gaismas objektu, lai 21.00 kopā ar visu Latviju varētu vienoties vienā Gaismas tiltā. Tāpat būtiski ir paņemt līdzi arī Latvijas Radio, kas dos galveno signālu gaismiņu iedegšanai visā Latvijā.


Ja kāds šovakar nevarēs klātienē piedalīties akcijā „Gaismas tilti”, tad pasākumus Rīgā, Daugavpilī, Kuldīgā un Valmierā varēs vērot Latvijas Televīzijas 1. kanāla tiešraidē. Arī Latvijas Radio šovakar stundu nodrošinās tiešraidi un 21.00 aicinās visus iedegt lukturīšus. Latvijas Radio studijā būs akcijas „Gaismas tilti” vēstnese Žanna Dubska, kā arī notiks sazvanīšanās no dažādiem tiltiem Latvijā. Plānots, ka pārējie akcijas „Gaismas tilti” vēstneši šovakar dosies uz sev tuvajiem tiltiem visā Latvijā – Nora Ikstena gaismu pacels Rīgā uz Akmens tilta, Māra Ķimele – Valmierā, bet Imants Lancmanis – Rundālē.


Uz akciju „Gaismas tilti” šovakar īpaši ielūdz arī Latvija Statoil un draugiem.lv. Statoil degvielas uzpildes stacijās šodien pa ceļam braucot uz savu tiltu varēs iegādāties arī Statoil sagādātus gaismas lukturīšus. Savukārt, draugiem.lv no šodienas savā portālā uzsāks simbolisku laika skaitīšanu līdz Latvijas dzimšanas dienai 18. novembrī speciāli jubilejai izveidotajā sadaļā.


Tiekamies uz Gaismas tiltiem!


Informācija:
Elīna Lazdāne
LR AM Organizācijas nodaļa

Pēdējās izmaiņas: 22.08.2008.