90 DIENĀS VAIRĀK KĀ 500 LATVIJAS JUBILEJAS PASĀKUMU

21.08.2008.

Latvijas Republikas faktiskajā neatkarības atjaunošanas dienā uzsākam simbolisku mūsu valsts 90. dzimšanas dienas gaidīšanu. Šis būs laiks, kad svētkus svinēsim katru dienu – 90 dienās līdz 18 . novembrim ikvienam būs iespēja piedalīties vairāk kā 500 Latvijas jubilejas pasākumos. Par to katrs aicināts pārliecināties jubilejas dienasgrāmatā www.lv90.lv!


Lai ikviens varētu atrast sev tīkamāko svētku pasākumu, līdzdarboties un piedalīties dzimšanas dienas svinībās, jubilejas dienasgrāmatā www.lv90.lv ir izveidots īpašs svētku pasākumu kalendārs, kurā ērti var atrast jubilejas svinību vietas un laikus kā Latvijā, tā arī citur pasaulē. Šobrīd kalendārs vēsta par vairāk kā 500 dažādiem svētku pasākumiem.


Tāpat svētku dienasgrāmatā var atrast arī to, ko citi domā un dara šinī gadā, par ko raksta Latvijā un visās pasaules malās. Tie ir interesanti fakti un iepriekš nepublicēti viedokļi, kas ar stāstu, blogu, video un foto palīdzību atklāj ikviena cilvēka personisko sirdsdegsmi par Latviju.


Latvijas 90 neatkarības gadu jubilejas svētku devīze ir Iededzies par Latviju! Tā ietver sevī gaismu un rīcību, tā aicina uzdrošināties un darīt lielas, unikālas lietas. Aicinām ikvienu ieskatīties jubilejas pasākumu kalendārā, piedalīties un līdzdarboties Latvijas dzimšanas dienas svinībās, kā arī dalīties svētku priekā ar saviem līdzcilvēkiem.


Informācija:
Elīna Lazdāne
LR AM Organizācijas nodaļa

Pēdējās izmaiņas: 21.08.2008.