Gribi ierakstīt dziesmu?

12.08.2008.

„Preiļu alternatīvās kultūras centrs” (PAKAC) mazo grantu programmas „ Bez komunikācijas nav sadarbības” ietvaros realizē projektu „Skaņu ieraksts ikvienam”.


Preiļu pilsētā un tās apkārtnē darbojās vairāki vokālinstrumentālie ansambļi un mūziķi. Lai gan Preiļos nav tādu populārās mūzikas tradīciju kā lielajās pilsētās, tomēr ik gadu parādās jauni spēlētgribētāji, kas ir atraduši vietu, kur izpausties, vingrināties, un veido savas grupas vai darbojas atsevišķi. Mūsdienās ar spēlēšanu vien nepietiek un atpazīstamības iegūšanai vajag arī skaņu ierakstus, kas ir šīs radošās sfēras neatņemama sastāvdaļa. Profesionālas ierakstu studijas maksā dārgi un ne visi var tās atļauties. PAKAC vēlas palīdzēt Preiļos un apkārtnē dzīvojošajiem mūziķiem, dodot tiem iespēju ierakstīt vienkāršākas dziesmas vai DEMO ierakstus tepat, Preiļos. Tie sekmēs mūziķu atpazīstamību un attīstīs mūziķu profesionalitāti skaņu ierakstu un apstrādes procesos.


Projekta ietvaros ir nopirkta šāda aparatūra:


Alesis Multimix 16 USB 2.0 skaņu pults,
Samson 5kit bungu mikrofonu komplekts,
Behringer B-2 Pro studijas mikrofons,
Behringer C-2 Stereoset studijas mikrofoni,
Pop-Filtrs, vadi, Multicore kabelis un statīvi.


Ar augstākminētās aparatūru var veikt skaņu ierakstus līdz pat 16 atsevišķiem kanāliem vienlaicīgi. Ar specializēto aparatūru var ierakstīt gan balsi, bungas, akustisko ģitāru, elektrisko ģitāru, kokli, stīgu instrumentus u.c. Tā der arī dzīvo koncertu ierakstīšanai, kā arī citu, ar mūziku saistītu pasākumu apskaņošanai.
 
Ja tev ir interese un vēlme ierakstīt sen lolotu dziesmu, grupas demo ierakstu vai ko citu, sazinies ar PAKAC.


Raksti uz e-pastu pakac@preili.lv vai zvani 26147782.


Projekta koordinators Uģis Vilcāns (ugga@inbox.lv).

Pēdējās izmaiņas: 12.08.2008.