PREIĻOS AKCIJAS „ŠĶIRO PLASTMASU UN LAIMĒ”OTRAJĀ MĒNESĪ SAVĀKTI 700 KG PLASTMASAS PUDEĻU

01.08.2008.

Latvijas Zaļā punkta (LZP) un sadarbības partneru SIA „Preiļu saimnieks” kopīgi organizētās vasaras akcijas „Šķiro plastmasu un laimē” izlozes otrās kārtas uzvarētāja ir Marija Brence, kura saņēma MAXIMA dāvanu čeku 30 latu vērtībā. Akcija turpināsies līdz 2.septembrim; nākamā balvu izloze notiks 2.septembrī.


LZP valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs, iepazīstoties ar akcijas otrās kārtas rezultātiem, pateicas visiem dalībniekiem: „Paldies visiem, kuri atsaucās mūsu aicinājumam un piedalās akcijā! Rūpes par vidi ir jebkura cilvēka rokās, turklāt neprasa vērienīgus izdevumus un lielus laika patēriņus. Pietiek ar to, ka katrs no mums izveido jaunus ieradumus pareizi placināt un šķirot iepakojumu. Jo vairāk Latvijas iedzīvotāju izveidos savā ikdienā zaļus ieradumus, jo lielākas iespējas saglabāt vidi mūsu bērniem.”


Akcijas mērķis ir izveidot efektīvu sistēmu polietilēnteraftalāta (PET) pudeļu savākšanai no mājsaimniecībām. Sadarbībā ar vietējām atkritumu apsaimniekošanas organizācijām, akcija vienlaicīgi notiek septiņās Latvijas pilsētās: Krāslavā, Ludzā, Preiļos, Līvānos, Tukumā, Saldū un Talsos.


Lai piedalītos akcijā „Šķiro plastmasu un laimē!”, tukšā dzērienu plastmasas pudelē jāieliek zīmīte ar savu vārdu un tālruņa numuru, pēc tam šī pudele jāsaplacina, jāuzskrūvē korķis un jāizmet plastmasas iepakojumam paredzētā konteinerā.


Vairāk informācijas par akciju:
www.zalais.lv


Papildu informācija: SIA „Preiļu saimnieks”, tālrunis: 65307086
SIA „Eko Media”, tālrunis 67804032

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.