Noslēdzies konkurss „Sakoptākais īpašums Preiļu novadā 2008. gadā”

25.07.2008.

25. jūlijā Preiļu pilsētas 80. jubilejas pasākumā Preiļu novada tautas mākslas kolektīvu un viesu kolektīvu koncertā tika sumināti arī Preiļu novada domes un Valsts akciju sabiedrību „Latvijas Hipotēku un zemes banka” rīkotā konkursa „Sakoptākais īpašums Preiļu novadā 2008. gadā” laureāti.


Kopumā konkursam tika pieteikts 21 īpašums, tomēr daži no pieteiktajiem dalībniekiem dažādu iemeslu dēļ atteicās no dalības konkursā. Konkursa žūrija 7 cilvēku sastāvā (5 Preiļu novada domes pārstāvji un 2 VA/S „Latvijas Hipotēku un zemes banka” pārstāvji) izvērtēja 18 pieteiktos objektus un secināja, ka konkursam pieteiktie īpašumi tik tiešām bija sakopti un noteikt labākos nemaz nebūs tiks vienkārši.


Ja par pirmajām divām konkursa vietām bija vienots žūrijas viedoklis, tad par 3 vietu domas dalījās, jo daudzi konkursam pieteiktie īpašumi bija līdzvērtīgi.


Visi konkursa dalībnieki tika pie pateicībām par dalību konkursā un piemiņas suvenīriem. Tā kā uz trešo vietu pretendēja vairāki līdzvērtīgi īpašumi, tika nolemts piešķirt piecas speciālas veicināšanas balvas.


5 veicināšanas balvas saņēma: Jelena un Vladimirs Mihailovi, Tamāra Elste (SIA “Novadnieks Redakcija”), Anita Elste, Mihails Mihailovs, Inna Kabare.
 
Konkursa uzvarētāji:
• Trešo vietu ieguva Ināra un Aivars Indrikovi;
• Otro vietu ieguva Edgars Greivulis;
• Par sakoptāko īpašumu Preiļu novadā 2008. gadā konkursa žūrija atzina Alberta un Annas Buku īpašumu.


Pie lietussargiem no VA/S „Latvijas Hipotēku un zemes banka” tika arī visi konkursa dalībnieku pieteicēji, kuri paši nebija šo īpašumu īpašnieki.


Paldies visiem konkursa dalībniekiem, viņu ģimenēm un atbalstītājiem par novada un visas Latvijas sakoptības veicināšanu!

Pēdējās izmaiņas: 25.07.2008.