Ministrs E.Zalāns tiksies ar Balvu un Preiļu rajonu pašvaldību vadītājiem

24.07.2008.

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Edgars Zalāns šonedēļ dosies darba vizītēs uz Balviem un Preiļiem, lai ar pašvaldību vadītājiem diskutētu par novadu veidošanu un rajona pašvaldību reorganizāciju, kā arī citiem aktuāliem jautājumiem.


24.jūlijā ministrs E.Zalāns viesosies Balvos. Plkst. 15.30 ministram paredzēta tikšanās ar Balvu pilsētas domes priekšsēdētāju Ināru Ņikuļinu, savukārt plkst.16 ministrs tiksies ar Balvu rajona pašvaldību vadītājiem. Tikšanās notiks Balvu rajona padomes ēkā, Bērzpils ielā 1a.


Tiekoties ar pašvaldību vadītājiem, E.Zalāns pārrunās administratīvi teritoriālās reformas virzību, tai skaitā iepazīstinās ar priekšlikumiem rajona pašvaldību reorganizācijai. Saskaņā ar Ministru kabinetā apstiprināto vietējo pašvaldību administratīvi teritoriālo iedalījumu Balvu rajonā paredzēta trīs novadu izveide – Balvu, Viļakas un Rugāju.


Tāpat tikšanās laikā ministrs pasniegs Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas Gada Balvas. No Balvu rajona apbalvojuma saņemšanai izvirzīti rajona padomes priekšsēdētāja Regīna Kuļša un Šķilbēnu pagasta padomes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs.


Piektdien, 25.jūlijā, ministrs E.Zalāns dosies virzītē uz Preiļiem. Plkst.10 ministram paredzēta tikšanās ar Preiļu rajona pašvaldību vadītājiem. Tā notiks Preiļu rajona padomes ēkā Raiņa bulvārī 19. Plkst.14 ministrs tiksies ar Preiļu novada domes vadību.


Tāpat E.Zalāns piedalīsies Preiļu pilsētas 80.gadadienas svinību pasākumos.


Dace Kārkliņa
reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministra
preses sekretāre

Pēdējās izmaiņas: 24.07.2008.