Prāta Vētra paziņo koncerttūres iesildītājus

15.07.2008.

Prāta Vētras menedžments paziņo, ka koncerttūres „Tur kaut kam ir jābūt” iesildītāji šogad būs grupa Astro’n’out un DJ no Jaffa Rīga. Plānots, ka tūres koncertos Astro’n’out kāps uz skatuves ap plkst. 20.30, bet līdz tam skatītājus izklaidēs DJ no Jaffa Rīga.


Māra Upmale, Astro’n’out soliste: „Mums milzīgs prieks un gods! Kad saņēmām šo ziņu, aiz sajūsmas kliedzām 18stāvu mājas augstumā! Gravitātei nē arī Prāta Vētras tūrē!”


Jau ziņots, ka grupas Prāta Vētra koncerttūre sāksies pēc deviņām dienām – 24. jūlijā ar atklāšanas koncertu Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij, turpināsies 26. jūlijā Preiļos, 1. augustā Ventspilī, 7. augustā Valmierā un noslēgsies ar koncertu Mežaparka lielajā estrādē 9. augustā.


Grupa Astro’n’out sola atskaņot tādas klausītāju iemīļotas dziesmas kā „Daļa Rīgas”, „Tanki”, „Nē Gravitātei”, savukārt DJ Artūrs Mednis no dīdžeju apvienības Jaffa Rīga izklaidēs tūres apmeklētājus ar savu un Prāta Vētras mīļāko mūziku.


Tūres pirmos apmeklētājus sagaida arī īpašs pārsteigums. “Pirmajiem pasākuma teritorijā iekļuvušajiem faniem būs iespēja koncertu skatīties, atrodoties īpašās, skatuvē iebūvētās nišās, kas ļaus būt pavisam tuvu grupai” stāsta Kaspars Roga, grupas bundzinieks un tūres scenogrāfs.


Šobrīd biļetes uz koncertiem nopērkamas visās Biļešu servisa un Reklamarket kasēs. Stāvvietu biļešu cena Preiļos, Ventspilī un Valmierā pagaidām ir Ls 12, bet Rīgā un Jelgavā – Ls 15. Uz Rīgas, Valmieras un Preiļu koncertiem vēl iespējams iegādāties arī sēdvietu biļetes.


Sagatavoja:
Džina Kārkliņa
Prāta Vētras menedžments

Pēdējās izmaiņas: 15.07.2008.