PREIĻOS IR NOSLĒGUSIES PIRMĀ KĀRTA AKCIJAI „ŠĶIRO PLASTMASU UN LAIMĒ”.

01.07.2008.

2008. gada 1. jūlijs


Latvijas Zaļā punkta (LZP) un sadarbības partneru SIA „Preiļu saimnieks” kopīgi organizētās vasaras akcijas „Šķiro plastmasu un laimē” izlozes pirmās kārtas uzvarētāja ir Vilhelmīne Džeriņa, kura saņēma Maxima dāvanu čeku 30 latu vērtībā. Akcija turpināsies līdz 2. septembrim; nākamās balvu izlozes notiks 31. jūlijā un 2. septembrī.


LZP valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs, iepazīstoties ar akcijas pirmās kārtas rezultātiem, pateicas visiem dalībniekiem: „Paldies visiem, kuri atsaucās mūsu aicinājumam un piedalās akcijā! Rūpes par vidi ir jebkura cilvēka rokās, turklāt neprasa vērienīgus izdevumus un lielus laika patēriņus. Pietiek ar to, ka katrs no mums izveido jaunus ieradumus pareizi placināt un šķirot iepakojumu. Jo vairāk Latvijas iedzīvotāju izveidos savā ikdienā zaļus ieradumus, jo lielākas iespējas saglabāt vidi mūsu bērniem.”


Akcijas mērķis ir izveidot efektīvu sistēmu polietilēnteraftalāta (PET) pudeļu savākšanai no mājsaimniecībām. Sadarbībā ar vietējām atkritumu apsaimniekošanas organizācijām, akcija vienlaicīgi notiek sešās Latvijas pilsētās: Krāslavā, Ludzā, Preiļos, Līvānos, Tukumā, un Talsos.


Lai piedalītos akcijā „Šķiro plastmasu un laimē!”, tukšā dzērienu plastmasas pudelē jāieliek zīmīte ar savu vārdu un tālruņa numuru, pēc tam šī pudele jāsaplacina, jāuzskrūvē korķis un jāizmet plastmasas iepakojumam paredzētā konteinerā. Lielāku daudzumu plastmasas pudeļu iedzīvotāji aicināti nogādāt pieņemšanas punktā Preiļos, Mehanizatoru ielā 1.

Vairāk informācijas par akciju:
www.zalais.lv


Papildu informācija: SIA „Preiļu saimnieks”, tālrunis: 65307086
SIA „Eko Media”, tālrunis 67804032


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.