Aicinājums piedalīties konkursā „Sakoptākais īpašums Preiļu novadā 2008. gadā”

13.06.2008.

 


Nepalaidiet garām lielisku iespēju- sakop savu īpašumu, radi prieku sev un apkārtējiem un par to saņem naudas balvas!


Preiļu novada dome sadarbībā ar Valsts akciju sabiedrību „Latvijas Hipotēku un zemes banka” rīko konkursu „Sakoptākais īpašums Preiļu novadā 2008. gadā” (konkursa nolikums).


Kopējais konkursa balvu fonds ir Ls 1000: 1. vietas ieguvējs saņems Ls 500, 2. vietas ieguvējs Ls300, 3. vietas ieguvējs Ls200. Konkursa uzvarētājus noteiks 7 cilvēku žūrija.


Konkursa mērķis ir rosināt Preiļu novada iedzīvotāju un uzņēmēju aktivitāti savu īpašumu sakopšanā un novada vizuālā tēla veidošanā.


Konkurss notiks tikai vienā kārtā un piedalīšanās konkursā ir brīvprātīga. Konkursā var piedalīties Preiļu novada privāto māju īpašnieki, uzņēmumi, iestādes, daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas. Dalībai konkursā var pieteikties organizāciju, iestāžu un māju īpašnieki, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākie, kā arī tos konkursam var izvirzīt kaimiņi, draugi, radi un darba kolēģi. Tomēr, ja konkursam izvirza kaimiņi, draugi, radi un darba kolēģi, ieteicams ir iepriekš saskaņot ar pašu īpašuma īpašnieku, jo, pirms konkursa žūrija dosies novērtēt attiecīgo īpašumu, tiks pārbaudīts vai pats īpašnieks ir informēts un piekrīt dalībai konkursā, kā arī īpašniekam tiks atklāts, kas viņu ir izvirzījis konkursam.


Pieteikties konkursam, aizpildot pieteikuma anketu, var Preiļu novada domes kancelejā vai Va/s „Latvijas Hipotēku un zemes bankas” Preiļu filiālē, vai arī nosūtot pieteikuma anketu uz Preiļu novada domi, (Raiņa bulvāris 24, Preiļi, LV 5301) līdz 2008.gada 9.jūlijam (pasta zīmogs). Pieteikuma anketu un nolikumu varat atrast www.preili.lv, Preiļu novada domes kancelejā un Va/s „Latvijas Hipotēku un zemes bankas” Preiļu filiālē.


Arī konkursa dalībnieku ieteicēju pūliņi tiks novērtēti un konkursa dalībnieku ieteicēji piedalīsies loterijā un uzvarētāji saņems Preiļu novada domes un Va/s „Latvijas Hipotēku un zemes bankas” sarūpētās pārsteiguma balvas. Apbalvošana notiks Pilsētas svētku laikā, uzvarētāji tiks iepriekš informēti par konkursa rezultātiem.


 

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.