Sākas pieteikšanās konkursam „Preiļu novads- SVĒTKU ROTĀ”

12.06.2008.Konkursa nolikums (PDF)Pieteikums konkursam (PDF)


No 2008. gada jūlija līdz 2009. gada aprīlim/maijam Preiļu novada dome rīko konkursu „Preiļu novads- SVĒTKU ROTĀ”. Konkursa mērķis ir iesaistot Preiļu novada iedzīvotājus, iestāžu un organizāciju vadītājus, radīt novada tēlu uzpostāku Preiļu pilsētas svētkos, Ziemassvētkos un Lieldienās.


Konkursā var piedalīties jebkurš Preiļu novada iedzīvotājs – personīgās mājas īpašnieks, jebkura iestāde (arī izglītības) vai organizācija, kuri atbilstoši svētkiem ir noformējuši savu māju vai tās apkārtni no ārpuses un pieteikušies Preiļu novada domē līdz noteiktajam datumam. Katra kārta tiks vērtēta atsevišķi un katras kārtas uzvarētāji tiks apbalvoti (1.vieta – Ls 100; 2.vieta – Ls 75; 3.vieta – Ls 50) pēc katras kārtas noslēguma. Visi dalībnieki saņem Preiļu novada domes pateicības rakstus un suvenīrus.


Sava dalība jāpiesaka pirms kārtas pa e-pastu ieva.babre@preili.lv vai personīgi novada domē, aizpildot pieteikumu konkursam „PREIĻU NOVADS – SVĒTKU ROTĀ”.


Konkurss notiks 3 kārtās:
1. kārta – jūlijs
„Preiļi, Preiļi, tu pilsēta mana…” (Pilsētas svētku noformējums) – pieteikšanās līdz 2008. gada 17. jūlijam;
2. kārta – decembris „Gads ir balts no abiem galiem…” (Novads Ziemassvētku un Jaungada noskaņās) – pieteikšanās līdz 2008. gada 15. decembrim;
3. kārta – marts „Nāc nākdama, Liela diena…” (Novads Lieldienu noskaņās) – pieteikšanās līdz 2009. gada 1. aprīlim.
 
1. kārtas uzvarētājus apbalvos Pilsētas svētku noslēguma pasākumā, 2. kārtas uzvarētājus – Vecgada ballē, 3. kārtas uzvarētājus – mākslas dienu pasākumā.


Gaidīsim Jūsu pieteikumus!

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.