AS „Latvenergo” tirdzniecība: jauna interneta vietne

04.06.2008.

Lai sniegtu informāciju par elektroenerģijas tirgus dalībnieku iesaistīšanos brīvajā tirgū, AS „Latvenergo” saviem klientiem ir izveidojusi jaunu interneta vietni www.t.latvenergo.lv, kurā ir pieejama plaša informācija par Latvenergo elektroenerģijas tirdzniecību.


Elektroenerģijas tirdzniecība ir viens no galvenajiem Latvenergo koncerna darbības virzieniem. No 2007. gada 1. jūlija Latvijā elektroenerģijas ikviens lietotājs var izvēlēties un mainīt savu piegādātāju, respektīvi, elektroenerģijas tirgotāju. Līdz ar elektroenerģijas tirgus liberalizāciju AS „Latvenergo” ir attīstījusi un turpina pilnveidot jaunus, klientu vajadzībām atbilstošus elektroenerģijas tirdzniecības produktus, kuri jau ir pieejami klientiem – juridiskām personām.


AS „Latvenergo” ir tiesīga pārdot elektroenerģiju ne vien par regulētiem tarifiem, bet arī saskaņā ar abpusēju vienošanos, kas klientiem nozīmē jaunas iespējas.


Jaunā interneta vietne ir ērti izmantojams informācijas avots: šeit iespējams uzzināt, kā kļūt par elektroenerģijas tirgus dalībnieku, kādi ir brīvā tirgus darbības principi un kādi normatīvie dokumenti reglamentē klientu dalību brīvajā tirgū.


Tirdzniecības lapas sadaļā Pakalpojumi var atrast informāciju par elektroenerģijas tirdzniecības piedāvājumiem, kā arī elektroniski pieteikties elektroenerģijas tirdzniecības pakalpojumiem.


Jaunās vietnes adrese ir www.t.latvenergo.lv, un to var atrast arī caur Latvenergo koncerna mājas lapu www.latvenergo.lv.


AS „Latvenergo” galvenokārt nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu, kā arī tirdzniecību. Jau trīs gadus AS „Latvenergo” darbojas koncerna mātessabiedrības statusā, koncernā ietilpst arī piecas meitassabiedrības – pārvades sistēmas operators AS „Augstsprieguma tīkls”, elektroenerģijas sadales sistēmas operators AS „Sadales tīkls”, elektroenerģijas tirdzniecības uzņēmumi „Latvenergo Kaubandus” OÜ (Igaunijā) un „Latvenergo Prekyba” UAB (Lietuvā), kā arī siltumapgādes uzņēmums SIA „Liepājas enerģija”.


Andris Siksnis, AS “Latvenergo”
Ārējās komunikācijas vadītājs

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.