Aicinājums piedalīties Vislatvijas Zemnieku sporta spēles

25.07.2008.

Rīgā, 2008. gada 30.maijā
Aicinājums.


2008. gadā no 25.jūlija līdz 27.jūlijam Priekuļos tiks rīkotas nu jau piektās Vislatvijas Zemnieku sporta spēles. Spēļu rīkotāji ir biedrība “Sporta attīstības centrs” sadarbībā ar „Latvijas Spēka Atlētu Federāciju”, kas spēļu ietvaros rīkos sacensības „Lauku stiprinieks 2008”. Spēles atbalsta LR Zemkopības ministrija, Lauku Atbalsta dienests un Jauno Zemnieku Klubs. Tajā tiek aicināti piedalīties zemnieki un viņu ģimenes locekļi no visiem Latvijas reģioniem, kā arī ar lauksaimniecību saistītas organizācijas.


Ņemot vērā iepriekšējo gadu sacensību rīkošanas pieredzi, tās tiks organizētas vienlaicīgi ar tradicionālo lauksaimniecības izstādi Priekuļos. Tas dos iespēju zemniekiem gan veidot biznesa kontaktus, gan atpūsties un gūt iedvesmu turpmākajiem darbiem. Paredzams, ka šogad Vislatvijas zemnieku sporta spēlēs, piedalīsies aptuveni 1000 dalībnieki, bet, kopā ar līdzjutējiem un sporta svētku palīgiem, būs ap 2000 svētku apmeklētāju. Kā liecina līdzšinējā pieredze, sporta spēles ir veiksmīgs pasākums arī biznesa kontaktu veidošanai un pieredzes apmaiņā.


Dažādu, ar lauksaimniecību saistīto uzņēmumu līdzdalība pasākumā dos iespēju zemniekiem veikt komunikācijas ar potenciālo sadarbības partneri neformālā gaisotnē. Pasākumā ar savu komandu piedalīsies arī Zemkopības ministrijas darbinieku kolektīvs.


Spēles iecerētas ar mērķi popularizēt veselīgu dzīves veidu un sekmēt sporta attīstību, pulcināt un saliedēt Latvijas zemniekus, uzlabot viņu veselību, veicināt, gan organizāciju, gan zemnieku, savstarpējo iepazīšanos un sadarbību, ļaut cilvēkiem justies jaunākiem, veselīgākiem un optimistiskākiem, dodot viņiem iespēju sportot, atpūsties un baudīt svētkus kā vienatnē, tā ģimenes un draugu lokā.


Tāpēc lūdzam rast iespēju akceptēt un atbalstīt Jūsu organizācijas dalību Vislatvijas Zemnieku Sporta Spēlēs Priekuļos no 25. līdz 27. jūlijam, kā arī informēt par tām savus biedrus.
   
Pasākuma scenārijs, sacensību nolikums un cita informācija atrodama www.sacensibas.lv.


Cerot uz Jūsu izpratni un atsaucību,
Ar cieņu,
Biedrības “Sporta attīstības centrs” Valdes priekšsēdētājs Juris Kokainis

Pēdējās izmaiņas: 25.07.2008.