IZZI gaisa skūpsts Preiļiem!

25.07.2008.

IZZI nolēmis pievienoties visu Preiļu pilsētas sveicēju pulkam, atzīmējot  pilsētas 80 gadu jubileju. Uzsverot draudzīgās attiecības ar Preiļu pilsētu un iedzīvotājiem, 25. jūlijā, no pulksten 21.00 līdz 23.00 Preiļu 2.vidusskolas stadionā, Preiļu pilsētas 80 gadu jubilejas svētku ietvaros, IZZI ciemos vedīs savu gaisa balonu “IZZI gaisa skūpsts”.


„IZZI gaisa skūpsts” būs jubilejas viesis, ļaujot visiem sveikt pilsētu svētkos. Atrakcijas laikā visiem Preiļu iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs iespēja pacelties atsaitē 30m augstumā “IZZI gaisa skūpsta” grozā un baudīt pilsētas panorāmu.


Gaisa balonu pilotēs pirmā gaisa balona pilote-sieviete Latvijā – Kristīne Vēvere, kura kopā ar “IZZI gaisa skūpstu” ir sasniegusi teicamus panākumus vairākos starptautiskos gaisa balonu sporta pasākumos Latvijā un arī ārpus valsts robežām.


Gaisa balons „IZZI gaisa skūpsts” ir ražots Spānijā, tā izgatavotājrūpnīcas modeļi pelnīti iemantojuši gaisa balonu „F1” titulu. Sudraba krāsas „IZZI gaisa skūpsts” drosmīgi pieņēmis gaisa kuģu reģistrācijas numuru YL-013, ko līdz šim māņticīgi neviens nebija uzdrošinājies izmantot.


Kompānija IZZI ir gandarīta par iespēju sagādāt šo dāvanu Preiļu iedzīvotājiem. Ļoti ceram, ka „IZZI gaisa skūpsta” dalību svētkos neizjauks laika apstākļi, jo stipra vēja vai lietus gadījumā pacelšanās ar gaisa balonu nav iespējama.Artis Jurkevics | IZZI sabiedrisko attiecību speciālists
tālrunis 67031072 | 27383838
artis.jurkevics@izzi.lvĪsumā par IZZI
IZZI sniedz visu veidu sakaru –  kabeļtelevīzijas, digitālās televīzijas, kā arī kabeļinterneta, bezvadu interneta, mobilo un fiksēto telefonsakaru pakalpojumus. 100% SIA IZZI īpašnieks ir investīciju kompānija SIA Tella Capital.  IZZI grupā ietilpst uzņēmumi IZZI, IZZI COM, IZZI FAO, DT Komunikācijas, IZZI Ultracom un IZZI Ethernet.

Pēdējās izmaiņas: 25.07.2008.