Starp Latgales reģiona lielākajiem nodokļu maksātājiem valsts budžetā – akciju sabiedrība „Preiļu siers”

22.05.2008.

22. maijā Daugavpilī notika 2007. gada Latgales reģiona lielāko nodokļu maksātāju godināšanas pasākums.


Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektors Dzintars Jakāns sveica pērnā gada lielākos nodokļu maksātājus. Apsveikums vārdus uzņēmējiem teica Finanšu ministrijas parlamentārā sekretāre Elita Šņepste un VID Latgales reģionālās iestādes direktore Vanda Gurkovska. Izskanēja pateicības vārdi lielākajiem nodokļu maksātājiem par lojālu attieksmi pret valsti, par godprātīgu ikdienas darbu un ieguldījumu valsts budžetā 2007.gadā.


Ar lepnumu varam atzīmēt, ka no Preiļu novada uzņēmumiem nominācijā „Latgales reģiona lielākais nodokļu maksātājs valsts budžetā”, ko administrē VID Lielo nodokļu maksātāju pārvalde, tika sveikta akciju sabiedrība „Preiļu siers”. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Jāzeps Šņepsts saņēma pateicību kā apliecinājumu tam, ka uzņēmums ar savu pienesumu valsts budžetā nodokļu veidā dod lielu ieguldījumu valsts eksistences garantam.


Nodokļu maksātāji tiks apbalvoti nominācijās „Progresīvākais ražotājs”, „Progresīvākais elektroniskās deklarēšanas sistēmas lietotājs”, „Lielākais lauksaimnieciskās produkcijas ražotājs”, „Progresīvākais nodokļu maksātājs” un „Latgales reģiona lielākais nodokļu maksātājs valsts budžetā”. Pēdējā nominācijā godināti tika gan tie nodokļu maksātāji, ko administrē VID Latgales reģionālā iestāde, gan tie, ko administrē VID Lielo nodokļu maksātāju pārvalde, bet faktiski uzņēmumi savu darbību veic Latgalē.


Šogad lielākos nodokļu maksātājus Valsts ieņēmumu dienests godināja jau vienpadsmito gadu.


Mums katram ir svarīgi būt pārliecinātam par savu labklājību nākotnē, bet par pašreizējo labklājību, realizētajām valsts un pašvaldību programmām  sakām ‘paldies’ nodokļu maksātājiem. 


Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 22.05.2008.