Par augstiem sasniegumiem sportā 2007. gadā 9. maijā tika apbalvoti Preiļu novada sportisti un viņu treneri

09.05.2008.

LATVIJAS ČEMPIONĀTI UN MEISTARSACĪKSTES


VIEGLATLĒTIKA
Juniori  1988.-1989.g.
• 1. vieta- Aija Čača, 
• 3. vieta- Lauris Trops


„A” grupa 1990.-1991.g.
• 1. vieta-  Inga Mūrniece


„B” grupa  1992.-1993.g.
• 1. vieta- Jānis Šķēps,
• 1. vieta- Raitis Gribusts,
• 3. vieta- Artūrs Skoriks,
• 3. vieta- Toms Kunakovs


GALDA TENISS
Juniori
• 1. vieta- Vladislavs Agurjanovs
„C” grupa
• 1. vieta- Alīna Isajeva,
• 1. vieta- Emīls Lutinskis,
• 1. vieta- Viktorija Zabalujeva


„D” grupa
• 3. vieta- Juris Ribiņickis


ŪDENSSLĒPOŠANA
• 1. vieta- Diāna Vucāne
• 2. vieta- Mihails Kozlovs


DŽUDO

3. vieta- Dmitrijs Haratjans, Eiropas jaunatnes Olimpiādes dalībnieks
3.vieta- Linda Sapegina, Eiropas jaunatnes Olimpiādes dalībnieks


LČ 
1. vieta sambo – Iļja Beloborodovs,
2. vieta džudo – Artūrs Dzenis,
3. vieta sambo – Ivans Afanasjevs


FUTBOLS
3. vieta – Ervīns Veigulis, Nauris Ivanāns


SPORTA  DEJAS
„A”  Latvijas kausa izcīņa
1. vieta – Alisa Dudareva, standartdejas
3. vieta – Anna Sevastjanova, Latīņamerikas dejas


„C” grupa
1. vieta – Dmitrijs Derjagins, Standartdejas
1. vieta – Lelde Zīmele


LATVIJAS SKOLU SPORTA FEDERĀCIJAS RĪKOTĀS SACENSĪBAS
LR 61. SKOLU SPARTAKIĀDE „VIDUSSKOLU KAUSS”
Juniori
3. vieta- Māris Strogonovs, „Latvijas Avīze” kausa izcīņa krosa stafetēs


„C” grupa
3. vieta – Sintija Erte, Dagne Devjatnikova, Anastasija Caica, Elīna Dūda


„D” grupa
3. vieta – Egija Patmalniece, Zanda Vaivode, Anita Ivanova, Anna Svetlova


Juniori
2. vieta – Māris Skutelis, Edgars Prusaks, Aigars Indrikovs, Vladimirs Stebeļkovs


VOLEJBOLS:
„Lāse – 2007”  kausa izcīņa skolu komandām
1. vieta
Evita Gribuška,
Sintija Ondzule,
Kristīne Ivanova,
Iluta Urka,
Līga Mūrniece,
Laura Mežinska,
Karīna Kufina,
Ieva Lisova,
Ingūna Šņepste,
Katrīna Strode


FUTBOLS
Latvijas skolu kausa izcīņa futbolā
2. vieta
Lauris Sparāns,
Lauris Zalāns,
Ervīns Rusiņš,
Valentīns Kondratjevs,
Vladislavs Afanasjevs,
Iļja Mitrofanovs,
Sandis Vaivods,
Dairis Bufals,
Andis Pīzelis,
Mārtiņš Lisovs,
Kristaps Brūveris



LSVS  44. sporta spēles
1. vieta – Aivars Podskočijs,
2. vieta – Edgars Upenieks,
3. vieta – Leonīds Valdonis,
3. vieta – Mudrīte Lozda


TRENERI UN SPORTA SKOLOTĀJI:
  Ilmārs Madelāns,
  Jānis Ondzulis,
  Inga Haritonova,
  Aleksandrs Iļjins,
  Viktorija Neištadte,
  Aina Leikuce,
  Edgars Mukāns,
  Leonīds Valdonis,
  Zoja Jakimova,
  Jevģēnijs Nesterovičs,
  Anatolijs Isajevs,
  Aleksejs Sapegins,
  Ivans Kokins,
  Viktors Martinovs,
  Imants Babris,
  Voldemārs Limanis,
  Leonīds Tihonovs.

Pēdējās izmaiņas: 09.05.2008.