PRĀTA VĒTRA IZDOD 9. STUDIJAS ALBUMU “TUR KAUT KAM IR JĀBŪT”

13.05.2008.

2008. gada 13. maijā, pēc 3 gadu pārtraukuma Latvijā klajā nāk grupas Prāta Vētra 9. studijas albums „Tur kaut kam ir jābūt”. Tas ierakstīts sadarbībā ar producentu Gustavo un ietver 13 dziesmas latviešu valodā.


Ierakstā piedalījušies daudzi pazīstami Latvijas mūziķi, kā arī mūziķi no Turcijas.


Renārs: „Pēdējā laikā tik daudz kas ir dzirdēts, lasīts un runāts par un ap albumu un nu beidzot ir iespēja to noklausīties. Mums par paveikto ir prieks un lepnums, un, protams, arī atvieglojums pēc tik ilga un radošiem meklējumiem pārpilna darba. Tagad tik atliek gatavoties tūrei.”


Albuma pirmie divi singli „And I Lie” un „Ja tikai uz mani Tu paskatītos” jau skan Latvijas labākajās radiostacijās. Visbiežāk jaunās dziesmas iespējams dzirdēt  Prāta Vētras jaunā albuma atbalstītāja – Radio Star FM 106.2 ēterā.


Albumu no 13. maija iespējams iegādāties visā Latvijā. RIMI lielveikalu ķēdē albums būs pieejams par draudzīgu cenu – Ls 7.99, savukārt t/p „Alfa” klienta kartes īpašniekiem albums „Tur kaut kam ir jābūt” līdz 9.jūnijam maksās tikai Ls 6.99.


Albuma noformējumu veidojis Otto Zitmanis – viņa īpaši katrai dziesmai zīmēto gleznu reprodukcijas redzamas albuma bukletā un no 14. līdz 29.maijam būs apskatāmas t/p „Alfa” 2. stāvā īpašā izstādē. Šajā izstādē būs iespējams arī noklausīties katrai gleznai atbilstošo dziesmu.


Vienlaikus ar albuma iznākšanu ir atjaunota mājas lapa www.brainstorm.lv, kā arī izveidota jauna mobilā vietne wap.brainstorm.lv, kurā varēs iegādāties Prāta Vētras dziesmas gan no jaunā, gan vecajiem albumiem, īpaši veidotas zvanu melodijas un ekrāna tapetes. Iegādājoties dziesmas wap.brainstorm.lv pircējs savā mobilajā tālrunī saņems īpašu kodu, kas dos iespēju bez papildus samaksas dziesmu saņemt arī savā datorā.


Turpinās arī biļešu iepriekšpārdošana uz Prāta Vētras vasaras koncerttūri „Tur kaut kam ir jābūt”. Tūres atklāšanas koncerts notiks Jelgavā, 24. jūlijā, tālākie koncerti – 26.jūlijā- Preiļos, 1. augustā – Ventspilī, 7. augustā – Valmierā, bet noslēguma koncerts notiks Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē 9. augustā. Jau ziņots, ka plānotais koncerts Liepājā nenotiks.


Albuma un tūres ģenerālsponsora TELE2 mārketinga direktors Jānis Spoģis uzsver: ‘’Esam pārliecināti, ka Tele2 un Prāta Vētrai ir kopīga vērtība – draudzīgums, kas raisa pozitīvas emocijas. Tāpēc esam priecīgi,  ka šajā vasarā Tele2 būs kopā ar Prāta Vētru vairākos koncertos, kas nodrošinās labu garastāvokli, neaizmirstamas sajūtas un kvalitatīvas mūzikas baudījumu.’’


„Tirdzniecības parkam “Alfa” ir gods jau otro reizi sadarboties ar populārāko Latvijas grupu. Ar šo albumu Prāta Vētra ir atšķīrusi jaunu lapu savā attīstībā. Latvijā lielākais tirdzniecības parks “Alfa” arī ir ceļā uz savām pārmaiņām, turpinot būt par labāko tirdzniecības un izklaides centru Latvijā. Esam lepni visiem apmeklētājiem piedāvāt Otto Zitmaņa darbu reprodukciju izstādi un saviem īpašajiem klientiem – grupas Prāta Vētra jauno albumu”,  stāsta Zigmunds Vīķis, t/p “Alfa” direktors.


Prāta Vētras menedžments pateicas visiem, kas palīdzējuši tapt albumam, sevišķi atbalstītājiem un draugiem – TELE2, TV3, Star FM, LR2, LMK, t/p Alfa, airBaltic, Reval Hotels, portālam Delfi, reģionālajai presei Diena, Neatkarīgajai Rīta Avīzei Latvijai, žurnālam Rīgas Viļņi, Cosmopolitain, Lilit.


Albumu „Tur kaut kam ir jābūt” izdod „BrainStorm Records Company”.


Sagatavoja:
Džina Kārkliņa 
Prāta Vētras menedžments
Tel. +371 67334495
Fax. +371 67334496
Mob. +371 28616499
dzina@brainstorm.lv
www.brainstorm.lv
wap.brainstorm.lv

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.