Līvānos seminārs uzņēmējiem par projekta pieteikumu sagatavošanu ES atbalsta programmām

21.05.2008.

Š. g. 21.maijā, plkst.10.00, Līvānu Inženiertehnoloģiju un inovāciju centrā (LIIC) sāksies apmācību seminārs uzņēmējiem par projekta pieteikumu sagatavošanu ES atbalsta programmām: „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai” un „Atbalsts ieguldījumiem sīko un mazo komersantu attīstībā īpaši atbalstāmajās teritorijās”, informē Latgales reģiona attīstības aģentūras (LRAA) direktors Māris Bozovičs.


Semināru projekta „CrossBo II” ietvaros sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru (LLKIC) organizē Latgales reģiona attīstības aģentūra (LRAA) un Latgales plānošanas reģiona struktūrfondu informācijas centrs (Latgales RSIC).


Semināra dalībniekiem tiks sniegta gan vispārēja informācija par Lauku atbalsta dienesta (LAD) administrēto ES atbalsta programmu „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai” un Latvijas investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) administrēto ES atbalsta programmu „Atbalsts ieguldījumiem sīko un mazo komersantu attīstībā īpaši atbalstāmajās teritorijās”, gan arī tīri praktiski padomi par projekta soļiem, reģistrāciju LAD klientu reģistrā, projekta pieteikuma veidlapas aizpildīšanu, naudas plūsmas pārskatu sagatavošanu, biznesa plāna izstrādi, iepirkuma dokumentācijas sagatavošanu, projekta budžetu, atbalstāmajām izmaksām, projekta pieteikuma noformēšanu un iesniegšanu.


Seminārā kā lektori piedalīsies LLKIC un Latgales RSIC speciālisti. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc dalībniekus lūdzam pieteikties Latgales RSIC līdz 20.05.2008 pa tālruni 654 23801, vai e-pastu: andris.kucins@latgale.lv 


Seminārs notiks Līvānos, Domes ielā 3, Līvānu Inženiertehnoloģiju un inovāciju centrā no plkst. 10:00 – 16:00.


Papildus informācija:
Andris Kucins, Latgales RSIC
e-pasts: andris.kucins@latgale.lv, tālr. Nr. +371 654 23801


Informāciju sagatavoja:
Harijs Vucins, kompānija „13.STĀVS”

Pēdējās izmaiņas: 21.05.2008.