Latvijas Universitātes fakultāšu prezentācijas un Jauno mūzikas grupu konkurss Vērmanes dārzā

21.05.2008.

Trešdien, 21.maijā Vērmanes dārzā visi Latvijas skolēni un citi interesenti būs gaidīti ikgadējā Latvijas Universitātes Studentu padomes Latvijas Universitātes fakultāšu prezentāciju pasākumā LU Dārzs 2008. Apmeklētājus no plkst. 11:00 līdz 17:00 gaidīs 13 Universitātes fakultātes. Bet vakarā, plkst. 19:00 sāksies LU Jauno mūzikas grupu konkursa fināls.


Fakultāšu priekšnesumi šogad būs apskatāmi pie prezentāciju teltīm, kas izvietotas būs visā Vērmanes dārza teritorijā. Atnākot, uz LU Dārzu, skolēniem būs iespēja iepazīties ar viņus interesējošajām studiju programmām, kā arī iegūt informāciju par studiju procesu. Fakultāšu aktīvākie studenti būs parūpējušies arī par atrakcijām, eksperimentiem un konkursiem pie fakultāšu informatīvajām teltīm.


Jau otro gadu par LU Dārza „reklāmas seju” ir izvēlēts Sprīdītis, kas dodas meklēt laimi uz kādā no LU fakultātēm. Šogad kopā ar Sprīdīti pasākuma apmeklētāji varēs dejot ar juristiem tiesneša mantijā, eksperimentēt kopā ar ķīmiķiem, iegūt jaunas zināšanas no topošajiem pedagogiem un psihologiem, piedalīties politologu šovā „Kas notiek Latvijā?” un citādi iepazīties ar studentu dzīvi LU.


Pasākuma apmeklētājus Vērmanes dārza estrādē plkst. 14:00 uzrunās Universitātes rektors prof. Mārcis Auziņš, bet no plkst. 12:30 viesus priecēs LU radošie kolektīvi – jauktais koris „Juventus”, senās mūzikas ansamblis „Canto”, vīrus koris „Dziedonis”, kā arī deju folkloras kopa „Dandari”.


Pēc LU Dārza informatīvās daļas apmeklētājus priecēs muzikāls pasākums. 19:00 sāksies LU Jauno mūzikas grupu konkursa fināls. Tajā piedalīsies mūziķu grupas, kuru dalībnieki studē LU. Konkursa dalībnieki cīnīsies par vērtīgām balvām – ieraksta laiku Latvijas Radio studijā un uzstāšanās laiku Jauno studentu svētkos „Aristotelī 2008”, kā arī par citām vērtīgām balvām.


Papildu informācija:
Loreta Skaburska
Latvijas Universitātes
Studentu padomes priekšsēdētāja
Tālr.: 26672124
E-pasts: loreta.skaburska@gmail.com


Informāciju sagatavoja:
LU Preses centrs

Pēdējās izmaiņas: 21.05.2008.