9. maijā tiks apbalvoti Preiļu novada sportisti un viņu treneri par augstiem sasniegumiem sportā 2007. gadā

09.05.2008.

9. maijā 16:00 Preiļu 1. pamatskolas sarīkojumu zālē tiks apbalvoti Preiļu novada sportisti un viņu treneri par augstiem sasniegumiem sportā 2007. gadā.


Apbalvojamo saraksts par augstiem sasniegumiem sportā 2007. gadā


LATVIJAS ČEMPIONĀTI UN MEISTARSACĪKSTES


VIEGLATLĒTIKA:


Juniori  1988.-1989.g.
1.vieta- Aija Čača, 
3.vieta- Lauris Trops,


„A” grupa 1990.-1991.g.
1.vieta-  Inga Mūrniece


„B” grupa  1992.-1993.g.
1.vieta- Jānis Šķēps,
1.vieta- Raitis Gribusts,
3.vieta- Artūrs Skoriks,
3.vieta- Toms Kunakovs,;


GALDA TENISS:


Juniori:
1.vieta- Vladislavs Agurjanovs,


„C” grupa:
1.vieta- Alīna Isajeva,
1.vieta- Emīls Lutinskis,
1.vieta- Viktorija Zabalujeva,


„D” grupa:
3.vieta- Juris Ribiņickis,


ŪDENSSLĒPOŠANA:


1.vieta- Diāna Vucāne
2.vieta- Mihails Kozlovs,


DŽUDO:


Latvijas Čempionāts:
3.vieta- Dmitrijs Haratjans,
Eiropas jaunatnes Olimpiādes dalībnieks
3.vieta- Linda Sapegina,
Eiropas jaunatnes Olimpiādes dalībnieks


Latvijas Čempionāts:
1.vieta sambo- Iļja Beloborodovs,
2.vieta džudo- Artūrs Dzenis,
3.vieta sambo- Ivans Afanasjevs,


FUTBOLS:


3.vieta- Ervīns Veigulis,
-Nauris Ivanāns.


SPORTA  DEJAS:


Latvijas kausa izcīņa
„A”  grupa
1.vieta- Alisa Dudareva,
standartdejas
3.vieta- Anna Sevastjanova,
Latīņamerikas dejas


„C” grupa
1.vieta- Dmitrijs Derjagins,
Standartdejas
1.vieta- Lelde Zīmele,



LATVIJAS SKOLU SPORTA FEDERĀCIJAS RĪKOTĀS SACENSĪBAS


LR 61. SKOLU SPARTAKIĀDE „VIDUSSKOLU KAUSS”


Juniori:
3.vieta- Māris Strogonovs,


„Latvijas Avīze” kausa izcīņa krosa stafetēs


„C” grupa
3.vieta- Sintija Erte,
Dagne Devjatnikova,
Anastasija Caica,
Elīna Dūda,


„D” grupa
3.vieta- Egija Patmalniece,
Zanda Vaivode,
Anita Ivanova,
Anna Svetlova,


Juniori:
2.vieta  – Māris Skutelis,
Edgars Prusaks,
Aigars Indrikovs,
Vladimirs Stebeļkovs,


VOLEJBOLS:


„Lāse – 2007”  kausa izcīņa skolu komandām
1.vieta
Evita Gribuška,
Sintija Ondzule,
Kristīne Ivanova,
Iluta Urka,
Līga Mūrniece,
Laura Mežinska,
Karīna Kufina,
Ieva Lisova,
Ingūna Šņepste,
Katrīna Strode,



FUTBOLS:


Latvijas skolu kausa izcīņa futbolā
2.vieta
Lauris Sparāns,
Lauris Zalāns,
Ervīns Rusiņš,
Valentīns Kondratjevs,
Vladislavs Afanasjevs,
Iļja Mitrofanovs,
Sandis Vaivods,
Dairis Bufals,
Andis Pīzelis,
Mārtiņš Lisovs,
Kristaps Brūveris,



LSVS  44. sporta spēles
1.vieta- Aivars Podskočijs,
2.vieta- Edgars Upenieks,
3.vieta- Leonīds Valdonis,
3.vieta- Mudrīte Lozda,


TRENERI UN SPORTA SKOLOTĀJI:


Ilmārs Madelāns,
Jānis Ondzulis,
Inga Haritonova,
Aleksandrs Iļjins,
Viktorija Neištadte,
Aina Leikuce,
Edgars Mukāns,
Leonīds Valdonis,
Zoja Jakimova,
Jevģēnijs Nesterovičs,
Anatolijs Isajevs,
Aleksejs Sapegins,
Ivans Kokins,
Viktors Martinovs,
Imants Babris,
Voldemārs Limanis,
Leonīds Tihonovs.

Pēdējās izmaiņas: 09.05.2008.