Aizkalnes pagasta pensionāri tradicionālajā pasākumā godina jubilārus

01.05.2008.

1. maijā Aizkalnes pagasta pensionāri pulcējās uz tradicionālo atpūtas sarīkojumu, lai satiktos, parunātu un neformālā gaisotnē ieskandinātu pavasara cēlienu.


Kā putekšņus no lazdas ziedošām spurdzēm, – tā viņi saņēma daudzu jo daudzu svētku viesu apsveikumus – sirsnīgus vēlējumus no 9. Saeimas deputāta Jāņa Eglīša, tīri lietišķu dzīves skatījumu no Preiļu novada domes priekšsēdētāja Alda Adamoviča, laimes piepildījumu no Preiļu novada domes Aizkalnes pagasta centra vadītājas Guntas Uzulevičas.


Lai ikdienā būtu veselība, darbs un dvēseles miers – šie novēlējumi tika katram pagasta pensionāram, kurš šogad svinēs kādu apaļu dzīves jubileju.


Īpašs prieks visiem klātesošiem ir un būs par Aizkalnes pagasta šī gada Zelta pāri – Valentīnas un Staņislava Geidu ģimeni.


Pasākumā Aizkalnes pagasta pensionārus iepriecināja viesi no Preiļiem – Pensionāru biedrības pārstāvji un Preiļu novada kultūras centra sieviešu vokālais ansamblis ,,Rjabinuška”. Aizkalnes senioriem dziedāja un spēlēja Aizkalnes bērnu vokāli instrumentālais ansamblis ,,Jašupīte” (vadītājs A. Rūsiņš), Aizkalnes sieviešu vokālais ansamblis (vadītājs A. Rūsiņš), deju mūziķi Irēna Kjarkuža un Jānis Zieds-Ziediņš.


Aizkalnes pagasta pensionāru vadītāja Ligita Popenkova  pasākumā teica, ka šie ikgadējie saieti vēlreiz apliecina to, ka vecie ļaudis grib un prot svinēt svētkus, ka jaunība nevar beigties, bet vecums nevar sākties. 


Līdz ar pirmajām  siltajām pavasara dienām Aizkalnes pagasta seniori arī turpmākos gadus nāks kopā, lai atskatītos uz aizvadīto gadu un jauki pavadītu vienu pēcpusdienu līdz krietnai vakara stundai.


Aina Kažemāka,
Aizkalnes pagasta tautas nama vadītāja


 

Pēdējās izmaiņas: 01.05.2008.